Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tippeket szeretnék egy mini...

Tippeket szeretnék egy mini yorki kislány nevének kiválasztásában?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg jó lenne még a looser is, utalva a gazdára
2013. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mony ***** válasza:
59%

Mira,Lora,Maya,Missy...

Egyébként pedig a többi hozzá szólónak:

Nem kell ilyen bunkónak lenni,el lehet valakinek szépen is magyarázni,hogy nincs mini és extra mini yorki... Vagyis van mivel a sok pénzéhes hülye szaporító elminisítette,mert az embereknek erre van igény (sajnos) !Nem ajánlatos venni,mivel eléggé betegesek,érzékenyek,genetikailag nincsenek nagyon toppon... Inkább vegyél egy normál Yorkit tenyésztőtől,az sem fog nagyra nőni,mivel alapból kis testű kutyák csoportjába tartozik.

2013. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%
Manó :)
2013. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Mony: Az a baj, hogy nagyjából naponta le van írva szépen, kedvesen türelmesen és választékosan, hogy olyan fajta, hogy mini yorki egyszerűen nincs. A probléma ott kezdődik, hogy az ember jobban utána néz annak, hogy milyen tv-t vesz, mint egy kutyának akivel jó esetben 15 évig barátok lesznek. Ha valaki arra nem veszi a fáradságot, hogy kutyaválasztás előtt minimálisan is utána nézzen a fajtának, én onnantól nem fogom megtisztelni azzal, hogy normális hangnemben válaszolok.
2013. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mony ***** válasza:
100%
De itt nem az volt a kérdés,hogy mi a véleményetek a mini Yorkiról,hanem név választási segítséget kért a kérdező.Ha pedig nem veszi a fáradságot,hogy utána nézzen milyen kutyát vesz,akkor az a saját problémája,nem kell azért lehurrogni valakit.Nekem is a hátamon feláll a szőr,amikor elmegyek a Freesnapfba és megkérdezi az eladó,hogy milyen kutyusom van,mikor megmondom,hogy Yorki akkor még rákérdez,hogy mini Yorki?Hányni tudnék az ilyen kérdésektől én is de nem fogom ezért leüvölteni a fejét vagy negatív jelzőkkel megalázni.Nyelek egyet és kész,elmondom,hogy nekem egy egészséges normál Yorkim van.
2013. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Maya,Jojo :)
2013. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
úristen, hogy lehettek ilyen bunkók? szörnyű, hogy ennyi paraszt ember van. remélem, nincs kutyátok, mert Én őket sajnálnám.. ilyet mondani, hogy minek elnevezni annyi időre, stb...
2013. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát itt összegyűltek a bunkók...
2014. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!