Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kiskutyákkal?

Mi legyen a kiskutyákkal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben vettünk egy kertes házat, berendezve, mindennel, a bácsi néni öregotthonba költöznek. Kutyát macskát itt hagytak. Tegnap nagy meglepetésünkre kiskutyákkal gyarapodtunk. Most mi legyen velük? A bácsi nagy állatvédőként, azt tanácsolta, hogy ássuk el amíg kicsik, ő évekig így tett. ja jó .... én biztos nem ölöm meg őket. Korcs kiskutya kinek kell, főleg a mai világban? Utolsó értelmes döntés a kutyamenhely?
2013. okt. 8. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ebédelni ne hívjalak meg?
2013. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Tehát ahelyett, hogy a segítségedet és a sok gazdijelöltet felajánlanád egy fajtamentő/állatmentő szervezetnek, menhelynek vagy gyepinek, inkább gyártod otthon a felesleges kicsiket. Értem már. Tök logikus....
2013. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Várom akkor a kutyásodni vágyó gazdijelöltek név sorát !!! De 2-3 nap alatt :)
2013. okt. 9. 18:35
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát ahelyett, hogy a segítségedet és a sok gazdijelöltet felajánlanád egy fajtamentő/állatmentő szervezetnek, menhelynek vagy gyepinek, inkább gyártod otthon a felesleges kicsiket. Értem már. Tök logikus..."


Mi az, hogy felajánlom a gazdikat? Talán a leendő gazdiknak én vagyok a gazdija? És ki mondta, hogy kutyákat gyártok?


"Várom akkor a kutyásodni vágyó gazdijelöltek név sorát !!! De 2-3 nap alatt :)" A titkárnőd vagyok? Nem rémlik fizetnél nekem bármilyen szolgáltatásért is. Hiába írsz rám, hogy adjak neveket, meg címeket. Kicsit el vagyunk tévedve? Ha tudsz "felesleges kutyákat gyártani", mint feljebb említette az igen okos kolléga, akkor meg is tudod oldani. Hiába írsz nekem privátot.

2013. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mikor születtek a kiskutyák?
2013. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kinek érzed magad? Okostojás ... te mondtad h 1-2nap alatt van gazdi meg h még választani lehet a gazdik között. Hol élsz? Most legyen akkor nagy pofád !!! KINEK KELLENEK KORCS KISKUTYÁK??? SZERINTED ?? HÁNY ÉVES VAGY 8 ??? GURULJ MÁR INNEN HÜLYEGYEREK!!! JA ÉS OLVASD MÁR VÉGIG TE ÉRTELMISÉGI, HOGY NEM ÉN GYÁRTOTTAM... PFF BÜSZKE LEHETSZ MAGADRA ILYEN EMBEREK ÉLNEK A FÖLDÖN CSAK SZÁJALNI TUDNAK !!!
2013. okt. 9. 19:51
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne is foglalkozz vele, az ilyenek szája olyan mint a kacsa p.csa :) Keménykedik hogy jaj el tudja passzolni a kutyáit, de egy nevet se tudna mondani a csóri. Én szánom szegényt, nem lehet könnyű ilyen értelmi szinttel élni. Majd ha a nyakán marad egy alom megtanulja.


4. voltam

2013. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ne haragudj hogy, zavarkodok de szeretném meg kérdezni hogy, mi lett végűl a kiskutyákkal?

A válaszod előre is köszönöm

2014. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az egyik menhelynél van olyan lehetőség, hogy elküldik németbe a kutyákat gazdikhoz. A kiskutyák 3hónapos korukba repültek is ki. Mindegyikről kaptam visszajelzést, van olyan kiskutyus aki a tengerparton él!
2014. jún. 13. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!