Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van egy kutyus, akinek...

Bino kérdése:

Ha van egy kutyus, akinek semmilyen oltása nincs és oltási könyve se, akkor ha megvettem és elviszem beoltatni, akkor adnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos.

2013. okt. 10. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Utolsó,nálunk 4800 a veszettség(somogy)

de neki kell chip 12.000 plusz 3 alapoltás plusz féreghajtás plusz azért csak nézze meg a doki h helyén vannak e a lábai?!

:)

2013. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott, hogy ezt a kutyát bedobták az egyik szomszédunkhoz, 4 hetes kor környékén, a szomszéd cumiból etette, de nem talált gazdát neki.. A szomszédunk pedig nem tarthatja meg, mert egy idős néni és nem tud már figyelni rá, mert mozgékony.

5000 Ft-ot fogok adni a kutyusért egyébként.

Marhára nem értem honnan vettétek a szaporítót..

2013. okt. 10. 18:22
 13/16 anonim ***** válasza:

Mostanában ez a szaporító hiszti megy. mindenhol ezzel okoskodnak az emberek. egyet értek azzal amit a szaporítókról mondanak de nem kell lépten nyomon mindenkit megvádolni hogy "jujjj biztos szaporítót támogatsz"....


Szerintem nagyon szép dolog amit tettél és a néni is aranyos hogy nem hagyta a kutyit magára. Kevés az ilyen ember. Inkább ilyen dolgokba kéne energiát belefektetni vagy a menhelyeket támogatni.

2013. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a beteg menhely fanok tudhatnák a leginkább ha nem lennének ilyen szaporítók, akkor nem kéne a menhely sem.

Vagy ti azért véditek őket hogy gyártsák a beteg kölyköket amik menhelyre kerülnek, ti meg nyomhatjátok a szöveget hogy hozzál el menhelyről?

Tudom hogy az átlag menhelyes nem így gondolkodik mint ti, csak van ott is ez elvakult szélsőséges fajta.

Mert igen is ne szülessenek ilyen beteg keverékek vagyis szaporított kutyák, de leginkább semmilyen keverék ne szülessen.

Ti mint nagy állatvédők véditek azokat akik ezt az egész kóbor kutya problémát generálják?

Mondjuk akkor nektek sem lenne dolgotok.

Egy normális világban ahol az emberek normálisan gondolkodnak az lenne a természetes hogy csak törzskönyves tenyésztőtől származó kutyája lenne mindenkinek, és nem szaporítanák haszonból, vagy véletlenből. Így se keverék se fölös kutya nem lenne.

De majd most mindjárt jönnek a keverék fanok is ügye?

2013. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%

Adnak, persze.

Oltási könyv 500 Ft, chip+regisztráció kb. 5000 Ft, parvo, kombi, veszettségi oltások oltásonként 4000 Ft körül vannak nálunk (Bp.), ebben már a féreghajtó is benne van, azt 10 kilónként 1 tablettával számolhatod, 150-200 Ft tablettánként.

Természetesen oltásból csak 1-et kap egyszerre, és csak a veszettségi kötelező, de én javasolnám a parvot, kombit is beadatni neki, ha már magadhoz vetted.

Sok szép kutyás évet kívánok vele!

2013. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nálunk a veszettségi chippel együtt 7-8ezer
2013. okt. 11. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!