Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valahol a közeljövőben...

Lesz valahol a közeljövőben border collie vagy kutyás találkozó?

Figyelt kérdés
Mert én már mindenhol kerestem a neten, de nem találtam semmit és nagyon el szeretnék menni egyre.
2013. okt. 10. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Október 13 Hajdúszoboszló...Én nagyon szerettem volna menni a kutyáimmal,nagyon jó progik lesznek,szépségverseny,ügyességi bemutató,minden ami jó,csak már régóta le van fixálva egy program :/ De nem írtad,hová valósi vagy?Mert gondolom,azért 4-500 km-t csak nem utazol a kutyáddal,úgy könnyebb segíteni,ha legalább pl megyét megadsz.
2013. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pest megyében lakom. Budapest közelében nem lesz vmikor ilyen találkozó?

2013. okt. 10. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,Komárom neked milyen messze van?Október 19-én lesz még ott Kutyás Frisbee Országos Bajnokság,amin sok border collie-t láthatsz.Egyelőre erről a kettőről tudok,ha találok majd valamit,leírom.Ha fent vagy közösségi oldalon(pl face)érdemes ilyen kutyás oldalakat,közösségeket tetszikelni,én is onnan értesülök mindig:)
2013. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!

Komárom egy kicsit messze van.:( Budapest környékén lenne jó, ha lenne vmikor találkozó.

2013. okt. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!