Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaoviba milyen rendszeressé...

Kutyaoviba milyen rendszerességgel kellene vinni a kölyök kutyát?

Figyelt kérdés

Majd lesz egy kutyám és elszeretném vinni a szocializáció miatt.

Viszont húzósak az árak.

1 alkalom/ 2 ezer ft

5 alkalmas bérlet-6 ezer

10 alkalmas meg 12 ezer ft.


2013. okt. 13. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az tényleg az , nálunk 1 alkalom 800ft a bérlet meg 7 hónapos koráig 6 ezer, aztán ha betudott illeszkedni kellően jöhet a felnőttképzés. amúgy jó lenne heti rendszerességgel.
2013. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 1000 Ft és két órát vagyunk ott. Hetente van minden vasárnap. Tényleg húzós az ár amit leírtál. Nincs a közelben másik ovi? Mi a szomszéd város menhelyére járunk ott tartanak kutyaovit. és nagyon jó :)
2013. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem hogy itt a falunkban is volt kutyaovi és 3000FT-t kértek egy óráért. Kicsit körbenéztünk és akkor tudtuk meg hogy a közeli város menhelye tart ilyen foglalkozást. Nem hirdették magukat hanem felhívtam őket. Így derül ki. Járjatok ti is szerintem kicsit utána. Viszont az ovi nagyon jó lefárad, szocializálódik. Tehát mindneképp jó ötlet lenne.
2013. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A 10 alkalmas bérlet ára még nem tragédia.

Mi háromszor egy héten jártunk, mert kellett, de vidd el, és meglátod.

2013. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Még nem néztem körül csak azt néztem ami a legközelebb van.

Mivel autóm nincs így azért nem egyszerű,mert a legtöbb suli kicsit kintebb szokott lenni.

De utána nézek,végülis busszal eltudok jutni sokfelé.


Én amúgy heti 1x gondoltam,hogy járnánk mellette az utcán is találkozna kutyákkal,emberekkel ingerekkel.Gondoskodnék róla,hogy megszokjon mindent!

2013. okt. 13. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:
A heti 1 az teljesen rendben van, az én kutyám extra szocializációt igényelt, csak azért így jártunk.
2013. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

A heti egy alkalom is sokat számíthat!

Ha naponta tudod vinni kutyák közé sétán, akkor bőven elég :)

2013. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Heti egy elėg.Remélhetőleg ennyi pénzért már tanultok is valamit,nem csak összeeresztenek egy rakás kiskutyát.Nagyon drágák.
2013. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 -Evetke- ***** válasza:
Alfa kutyaiskolának ingyenes az ovija! [link]
2013. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Húú az Alfának utána nézek :))


Én is drágállom az árakat ennél a sulinál ,mert sok helyen olvastam,hogy valahol ingyenes,500 ft,800 ft,1000 ft ,de 2 ezer? Nekem az húzós :/

2013. okt. 14. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!