Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányadik oltása után lehet...

Hányadik oltása után lehet utcára vinni, más kutyákkal érintkezni-e a kölyök kutyáknak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Utcára úgy tudom a második de a legjobb ha megvárod vele az összes oltást!
2010. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkapja az elsőt, akkor még nem szabad kivinni és ne érintkezzen más kutyákkal. 2 hét után kapja a másikat, akkor már ki lehet vinni, mert már kialakult a védettség(az első oltás védettsége).A második oltás után már ki lehet vinni.
2010. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de már belefáradtam, hogy mindig leírjam a választ (itt a második vagyok). Minden nap megkérdezi ezután valaki???? http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__696440-hany-o..
2010. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:

Igen, meg fogja kérdezni.

Valamiért nem hisznek az állatorvosnak.

Én panelban laktam, ezért le kellett vinni 2 oltással is. De mindig olyan helyre mentünk a 4. oltásig, ahová kevés kutya járt. (Én is leírtam már néhányszor, de belefér az időbe:))

2010. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!