Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan én is gazda leszek,...

Hamarosan én is gazda leszek, van infótok amit megtudnátok osztani velem?

Figyelt kérdés
Tehát egy Border Collie-t szeretnék, igaz, sajnos lakásban lakunk, de semmiképp se lesz hiány érzete a mozgásban :) tudnátok nekem mondani jó tenyésztőt, illetve mi a jó táp neki? egyéb információkat is nagyon szívesen várok

2013. okt. 13. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Havi mennyi pénzt tudsz rá áldozni majd?
2013. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó tápot ki kell kísérletezni. Szerintem ha a tenyésztőnél egy fajtát evett, és az jó neki, akkor felesleges variálni.

Sok séta a szabadban. Főleg, ez az őszi idő, nagyon kellemes. Mindennél jobban épül a kapcsolat akkor, ha más kutyák közé viszed, elengeded, és úgy játszotok, múlatjátok az időt.

2013. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi pénzt áldoznék rá amennyit kell :)
2013. okt. 13. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A tenyésztő kiválasztása attól függ, hogy mit szeretnél későbbiekben a kutyussal. Szeretnéd kiállításra vinni, szeretnél vele sportolni, vagy csupán házi kedvencként szeretnéd őt tartani. Érdeklődni kell a tenyésztőnél, hogy milyen vérvonalú a kutya, mert ha te egy hobbi kutyát szeretnél a városba, akkor nem túl jó választás egy munkavérvonalú kutyus. Neki még erősebben kódolva van a terelési ösztön és az autóktól kezdve, mindenkit terelni akar majd, ami neked is és neki is okozhat kellemetlen meglepetést. A Poseidon egy normális kennel, illetve a Blessed Borders-t is sokan dicsérik.
2013. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!