Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugatja ugyan-úgy a...

Miért ugatja ugyan-úgy a gazdáját a szomszéd kutya, mint az idegeneket? Más kutyáknál látok mkülönbséget.

Figyelt kérdés

Abban, hogy máshogy ugatnak egy idegenre, aki megy az utcán, meg a gazdájukra, ha például hazaérkezik a munkából.

Nem tudom elmagyarázni, akinek van kutyája az érteni fogja!

Szóval máshogy ugatnak az idegenekre az ismerpőseim kutyája, mint rájuk, akik a gazdájuk, és hazajönnek.

De a szomszédomra ugyan-úgy ugat a kutyája mint a postásra, egy idegenre, vagy rám, mikor elmegyek a ház előtt.

Miért? A többi kutya miért ugat más hangsúllyal, vagy máshogy a gazdájukra, mint egy idegenre?

Vagy semmi köze nincs ennek semmihez?



2013. szept. 25. 10:31
 1/4 Akiteki ***** válasza:

Kicsi a szókincse. :)

Puli? Mert a szomszédunk pulija ugyanilyen.

2013. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, valamilyen németjuhász keverék.

De most számít ez, vagy nem? Mert mondom mások kutyáji máshogy ugatnak a gazdájukra mint egy idegenre.

És ezen töröm a fejem, hogy mégis miért. :D

2013. szept. 25. 11:11
 3/4 Akiteki ***** válasza:

Nem tudom számít-e, csak próbáltam indokot találni.

Az én kutyáimnál is tudom mikor jön lovaskocsi, postás, kukásautó, idegen kutya vagy mikor jönnek haza a gyerekek. A szomszédéi mindig egyformán ugatnak.

2013. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két verziót tudok elképzelni:

a) folyton ideges, és a hisztis ugatáson kívül képtelen bármire

b) csak azt jelzi, hogy történik valami, de hogy mi, azt szerinte nem fontos hangosan közölni

2013. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!