Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne kimosni a...

Hogyan lehetne kimosni a kutya plédjét?

Figyelt kérdés
Mosógépbe nem rakhatom, mert akkor tönkre megy.
2013. okt. 14. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

nem megy tönkre, de ne rakd be, mert tényleg undorító.


a kérdés, hogy kertesház, vagy lakás?


ha ház, akkor a kertben egy hordóban, én úgy szoktam, a kapuba viszem a hordót, slaggal feltöltöm, mosószer, hagyom ázni, aztán a mosószeres vizet leöntöm, még kb 2x feltöltöm vízzel, lötybölöm, majd kiteszem a takarót a kerítésre és kislagolom belőle a maradék vizet.


ha lakás, akkor marad a kád, vagy zuhanyzó. a lényeg, hogy áztasd előtte, utána alaposan öblítsd ki, majd a végén jól takarítsd ki a kádat! nyoma nem marad.

2013. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
természetesen a kerítésre rakva nem a vizet slagolom ki belőle, hanem a habot.
2013. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk valami szőrszűrős az egyik mosógépünk abban mossuk a kutyás cuccokat. Ha külön mossuk mindentől akkor nem szőrőzi össze a többi cuccot utána.
2013. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors a válaszokat, mentek a zöldek :)


szerencsére kertes házban lakunk, neki is állok rögtön :)

2013. okt. 14. 11:04
 5/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Én simán beraktam a kutyaházban 1 éven át bent hagyott pokrócot a mosógépbe, semmi baja nem lett :) Előtte alaposan kiráztam, kivertem, eső kicsit kiáztatta, aztán irány a gép :) Utána vizes kézzel-szivaccsal kiszedtem a szőröket és kész
2013. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én előtt kirázom, nedves kézzel leszedem a szőröket, aztán irány a mosógép. Elég gyakran mosom, kb 2 hetente, havonta, így nem annyira mocskos. A mosógépnek eddig semmi baja a szőrtől.
2013. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hovarju ***** válasza:
100%

Nálam lakásban van a kutya.

Először beáztatom a kádba a pokrócait és amikor a nagyja szőr és homok lejön róla, akkor szoktam berakni a mosógépbe. Szeretem a frissen mosott kutyapokróc öblítő illatát, utána egy kis ideig a kutyának is öblítő illata van.

Miután a kutyás cuccok kimosódtak, egy forró vizes, fertőtlenítő szeres programot elindítok üresen.


Ezután teljesen tiszta a mosógép, csak a szűrőjét kell kisztitani és akkor már szőrmentes is.

2013. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosógép...pedig nem 1 kutyám van :)
2013. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Mosógépben, mint minden mást. Arra való, hogy a koszosból tisztát csináljon. Nem megy tönkre.
2013. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hála istennek nekünk van 3 mosógépünk,abból a legrégebbit befogtuk ilyesmire.
2013. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!