Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyibe fog kerülni a...

Kb mennyibe fog kerülni a fogkő leszedetés?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves Yorki kutyám!

Másfél éve van nálam,Előző gazdája megakart szabadulni tőle,és nagyon olcsón meg tudtam venni.

Nagyon szép,okos,szó fogadó!

Viszont nem rég vettem észre,elől több foga is hiányzik illetve 3,4 mozog,a többi meg vastagon fogköves.

Illetve fog ínye be van gyulladva.

Arra vagyok kíváncsi kb mire számíthatok összesen mennyibe fog ez nekem kerülni? Pl:Szerdán kapja meg a chipet,és az oltást hát akihez viszem állatorvos 14 ezer ft ott mondott hogy annyiba fog kerülni,a chip+valamilyen kombinációs oltás.Nem merem már azt megkérdezni,hogy a fogait mennyiért csinálná meg!


2013. okt. 14. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy chip meg egy oltás nagyon drága 14 ért. Nincs más állatorvos a közelben?
2013. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Drága bizony! Keress másik orvost.


Az én kutyámat összesen háromszor vittük fogkő leszedésre + foghúzásra (már nagyon öreg).


Az elsőt nem én intéztem. A másodiknál 3 fogát húzták ki, követ leszedték, 13 000 Ft volt (Gráf állatorvosi rendelő). A harmadiknál 5 fogát kellett kihúzni,követ leszedték, asszem 14 ezer volt, de lehet h. olcsóbb (ez a doki már nem rendel sajnos).


Mielőbb csináltasd meg a fogait, mert sokkal rosszabb a helyzet, mint amennyit te látsz (tapasztalat). Komoly baktériumtanya van a szájában, ami többfelé okozhat még bajokat a szervezetében.


Annyit tudok még segíteni, hogy legutoljára az én kutyámat egy Propofol nevű szerrel altatták, mivel vesebeteg és ez sokkal biztonságosabb, mint bármilyen más szer.

[link]


A 'műtét' napján meg már nem adhatsz enni meg inni a kutyusnak, de ezt majd a doki is mondni fogja.


Ja és a Kodály köröndi rendelőbe ne menj, se az István utcába az állatorvosi egyetemre.

2013. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hol laksz? hátha tudunk javasolni állatorvost...
2013. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sokkalom.De már az a baj,hogy le van tisztázva,mikor jön.

Én Győri vagyok.

Viszont ajánlottak nekem egy Orvost Dr Hursán Gábor.Egyik ismerősöm fel is hívta nem olyan rég!Elmondta a kutyim baja itt!Azt mondta 8-10 ezer ft közt!Ezzel meg az a bajom,nagyon olcsónak találom,nem e valami bibi lehet itt!

2013. okt. 14. 19:27
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Egyáltalán nem olcsó, csak pesti viszonylatban. Nálunk vidéken 2 ezer az ultrahangos fogkőleszedés és 3 ezerért húzott ki 4 fogat. Ebben benne volt a bódítás is kistestű kutyánál.

Ugyan mit lehetne csalni egy foghúzásnál?

2013. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!