Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsot szertnék kérni! A 2...

Tanácsot szertnék kérni! A 2 éves Golden Retriever kutyusomnak rosszindulatú daganata van a bal hátsó lábán, tanácstalan vagyok és dönteni nem merek nem tudom mivel teszek jót mivel rosszat neki 2 nap mulva műtenék Mit tegyek? Válaszaitokat várom

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a tanácstalanság oka.

A kutyus még csak két éves, tehát ha más súlyos betegsége nincs ( pl. szívproblémák) akkor inkább vállald a műtétet, mint hogy elveszítsd pár hét/hónap/év múlva csak azért, mert féltél megműteni.

2009. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is műttesd meg.

Mivel a hátsó lábában van,nem kell féltened.

Minden rendben lesz:)

Sok sikert!:)

2009. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

fiatl méga kutyusod,túl fogjaélnia mütétet,de ha elterjed a kór és áttátek leszenk,azt már nem.

mindenképp müttesd meg,mert ha elpusztul,és nem tezsed ezt meg,soah nem bocsátod meg magadnak,hogy megmenthetted volna.

az én kutyámat nyáron mütötték,méhgyulladással,10 évesen,nem is gondolkoztunk ,miutána doki elmondta hogy jók az esélyei,pedig ö 10 éves.

müttesd meg szépen ,nem bánod meg,ne huzd az idöt ,jobb elöbb túllenni rajta.

2009. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszön9öm a válaszaitokat:)

Az orvos azt mondta hogy 50-50% a van a túlélésre..ezért vagyok kétségbeesve...:(

Köszi

2009. nov. 23. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


Biztos vagyok benne hogy nem mtéti túlélés aránya hanem a betegségé. de ha a műtét után valahol újra daganatot találnak még az sem jelenti feltétlenül rögtön a halálát.


Ha 50% esély van a gyógyulásra akkor azt ki kell használni!


Műtét!

2009. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez az 50% kicsit... szerintem 65% is van.. csak ő a vagy igen, vagy nem.. de ha nem akarod, hogy elveszítsd, úgy, hogy segíthettél volna, akkor örökké emészteni fog a bűntudat. amúgy túl éli.. 15 éves dalmata (nyugodj békében Füles!) is túlélte a hasi daganatot. és műtötték is! :)
2009. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van köszi:)
2009. nov. 30. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
mi volt?:(
2009. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

halasztottuk a műtétet és majd valószínűleg januárban lesz megtartva és köszönöm a segítségeteket:)

Remélem minden jól sikerül..:)

2009. dec. 31. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!