Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fehérítő smaponok hogyan...

A fehérítő smaponok hogyan működnek? Ártalmasak? Mi a hatása? Hogyan hat? SEgííííts!

Figyelt kérdés
Kutyusom kicsit barnás színü fehér helyett, és majd ha veszek neki sampont gondoltam veszek fehérítőt.De elég furcsán hagnzik ez sezrintem és nemtudom h ártalmas e meg stb.
2009. nov. 10. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ártalmas, ezeket a samponokat kifejezetten állatoknak fejlesztették ki. A hatását nem ismerem, hogy mi fehérít benne, de már használtam én is. Szemre, fülre azért vigyázz, ne folyjon a víz bele.
2009. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és tényleg fehéríti a szőrt?
2009. nov. 10. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem vált be a fehérítős, és a kozmetikus is mondta hogy tök fölösleges megvenni, mert nem használnak. Nekem westie-im vannak és van hogy csúnyán összekoszolják magukat... Elég egy jófajta sampon a kutyusod fajtájához mérten. (hosszú, rövid szőrű stb...) De kérd ki a kisállattartó boltba az eladó véleményét, ő is tud segíteni hogy a kutyusodnak melyik lenne a legjobb. Fölösleges a fehérítős.
2009. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyennel fürdetem a fehér mudimat, tényleg fehérebbnek tűnik tőle, de lehet, hogy csak azért, mert tisztább és bármilyen sampontól fehérebb lenne, nem tudom.
2009. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fehér szőrű kutyára használtam kiállítás előtt, mert ugye imádta a földet túrni, folyton saras volt, ezért a sima sampon nem volt elég. A kozmetikus, akihez elvittem az első kiállítás előtt, Héry fehérítőt tett rá, na az tényleg leszedett minden sárgás árnyalatot, vakító fehér lett a szőre tőle.
2009. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Írjon még aki tud
2009. nov. 11. 04:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A fehérítő samponok optikailag fehérítenek "csak". Kék színűk miatt "elfedik" a sárgás elszíneződést.(olyan mint az embereknél a hamvasító sampon) Egy jó minőségű samponnal tényleg fehérebbnek tűnik a szőr. De a szem és száj körüli erős barnás elszíneződésnél ne számíts vakító fehérségre. Tehát nem úgy hat mint a domestos:)

2009. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!