Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségre ártalmasak-e ezek...

Egészségre ártalmasak-e ezek az izom növesztő szerek?

Figyelt kérdés
Azokra szerekre gondolok, melyek a felső testre építik az izmokat, étrend kiegészítő vagy mi a franc. A fiam akarja szedni de én éllenzem, mert később lehet, hogy problémát okoz. Ez divatos dolog mostanság de én nem szeretném, ha fogyasztaná ezeket.
2011. szept. 19. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az étrendkiegészítő, protein, ásványi anyagok, nem építenek semmit. Azt a fiad építi az edzésen. A protein,csak az alapanyag.

Nem veszélyes, semmi gond velük. De egy pohárban van annyi protein mintha megenne 2kiló csirkemellet. Nem

2011. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tájékozódni akarsz, akkor kicsit tovább kellene tudakozódnod annál, hogy "étrend kiegészítő vagy mi a franc". Az étrendkiegészítők elvileg nem károsak, a szteroidok viszont határozottan azok.


Sokan egyébként nem igazán ismerik a táplálékkiegészítőket. Azt gondolják, hogy ezek nélkül egyáltalán nem is lehet sportolni. Pedig némi odafigyeléssel természetes ételekkel is biztosíthatók a megfelelő tápanyagok, vitaminok. Én szemlély szerint a természetes dolgokat részesítem előnyben.

2011. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kedves mama nem injekciókról beszélt,tehát nem steroid, hanem protein.
2011. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:

Ha a fiadnak nincs rendben az étrendje, tehát nem dolgoz ki magának egy testépítő diétát, akkor abszolút pénzkidobás több ezer forintot elkölteni ilyen kiegészítőkre. A nevük is mutatja - táplálékkiegészítő - kiegészíti a RENDES táplálkozást.


Neked pedig javaslom, hogy a csőlátó szemüvegedet tedd le egy pár napra, érdekes dolgokat tudhatsz meg a világról... Utána térj vissza az izomnövesztő szerekre, meg a többi marhaságra, amit itt összehordtál :D

2011. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért maceráltok, köteles vagyok én napra készen lenni ezekkel a szerekkel.
2011. szept. 19. 09:10
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nem, nem vagy köteles tudni mindent, de köteles vagy tudni olyan dolgokról, amiket kritizálni akarsz...
2011. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naprakész? Én nő vagyok és 30 évvel ezelőtt amikor versenyeztem kezdem szedni étrendkiegészítőket. Egyszerűen azért,mert annyit nem tudsz enni amennyit kéne. Tehát nem új dolgok ezek.
2011. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felső testre épìtik az izmot wtf.....


A sok strandgyúrós miatt gondolja ezt az ember akinek minden nap mell-bicepsz majd 2 hó múlva már a testosteront nyomatják és faszán felfúvódnak.

2011. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!