Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ilyen hangot...

Normális, hogy ilyen hangot ad ki a kutyám szimatolás közben?

Figyelt kérdés
Van egy 4 és fél hónapos kan labrador kutyám, aki kiskora óta ( legalább 8 hetes kora óta) amikor szimatol, akkor egy furcsa röfögésre, vagy hangos dobogásra, zakatolásra emlékeztető hangot ad ki. Eddig nem foglalkoztam vele, mert eszembe se jutott, hogy valami baja lehet, de volt aki egyből azt kérdezte van-e valami baja. Orvos eddig kb 4-szer vizsgálta meg az oltások alkalmával, igaz nem beszéltem neki erről, de semmilyen problémát nem vett észre rajta. Normális, hogy ilyen hangos amikor szimatol, vagy nem? Eddig más kutyánál nem vettem észre ilyet.
2013. okt. 15. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is "röfög" olyankor. :)
2013. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb viszed orvoshoz,mondd el neki,hogy ezt vetted észre.


Sok kutya csinálja,de azoknak általában nyomott orruk van,egy labira ez nem jellemző.Lehet,légúti problémája is,de ezt csak doki tudja megmondani.

2013. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én vizslám is így szimatol, mintha kattogna valami a torkában. Teljesen normális.
2013. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!