Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS a házunk előtt elütöttek...

SOS a házunk előtt elütöttek egy kutyát?

Figyelt kérdés

Az előbb elütött 1 kocsi 1 kis termetű kutyát.Odébb ment,de esett össze fele,valószínűleg belsővérzése lehet.

Kocsink nincs,busz most nem megy,állatorvost nem tudok hívni.Mit tehetnék érte?Nagyon sajnálom,és senki nem tesz semmit,mindenki csak nézi szegényt. :(



2013. okt. 17. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a helyi ebrendészetnek, ők elviszik és örökre elaltatják, de legalább nem szenved tovább. Bár ha nekik tudsz telefonálni, akkor az állatorvosnak is tudsz, az meg majd eldönti, hogy akar-e ingyen segíteni vagy nem. Illetve ha annyian nézegetik, akkor körbe járhatnál egy kalappal, hogy a "mozi" után mindenki tegyen bele egy ötszázast és máris megvan az állatorvos munkadíja.
2013. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Pontosan melyik város... keress egy szervezetet...gyorsan... vagy keress egy jólelkü szomszédot, aki segít... vagy barátot-ismerőst...de gyorsan
2013. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keress rá a városodban az állatvédők, állatmentők számára és hívd fel őket gyorsan !! írd meg mi történt majd
2013. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem városban lakom és nincs a közelemben semmilyen állatvédő szervezet akinek telefonálhatnék.Nincs se ebrendészet,se semmi.

Egyébként már nincs itt a kutyus :(

Mire összekaptam magam(mivel beteg vagyok ezért vagyok itthon),hogy kimenjek érte,eltűnt.Vagy elvitte valaki,vagy elment. :(

De körbenézek a környéken,és ha ott van,hazahozom és kerítek valakit aki segít. :(

Jólelkű szomszéd?Ugyan már...Itt olyan sajnos nem igazán van. :(

2013. okt. 17. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van ott a környéken valahol állatorvos. Tuti hogy van, hiszen az emberek beoltják őket! Szegény állat rettenetesen szenvedhet. El sem tudod képzelni mennyire. Én is falun lakom, de akkor hívnék egy dokit!
2013. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!