Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutyámnak...

Normális, hogy a kutyámnak szteroid injekciót adtak a légcsőszűkület gyanúra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 20:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
A prednizolon tönkreteszi a kutya gyomrát és hasnyálmirigy gyulladás okoz. Inkább más gyógyszerrel kellene kezelni, sajnos ezt a kutyám bőrén tanultam meg.
2022. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez egy jo regi kerdes de hosszu eletu lett a kutyus? Hogy vagytok? Nekem is spiccem volt, nagyon szerettem.
2024. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Szteroid szedése, tapasztalatok?

A kutyám babéziás volt, majd lett egy szövődménye, ami miatt 3 hete szteroidot szed (prednisolon). Az étvágyával vannak gondok, illetve jobbára csak a tápot nem eszi, másra ugrik. Eléggé puffad és büdöseket szellent, illetve a nap nagy részében csak fekszik. Normális...

Kis mennyisegu anabolikus szteroid adhato piteknek? Olyan irjon aki jartas a temaba!

Ha igen, es vannak tapasztalataid ird le, ha nem azt is ird le mier nem. sehol nem lehet kapni ertelmes dolgot errol a temarol. ertelmes valaszokat varok! A kerdes ilyeszto lehet de ez van.

Milyen gyulladáscsökkentőt, tudok megetetni (itatni) kutyával?

Lehetőleg ne szteroid legyen, inkább gyógynövény.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!