Normális, hogy a kutyámnak szteroid injekciót adtak a légcsőszűkület gyanúra?
Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 20:12
11/12 anonim válasza:
A prednizolon tönkreteszi a kutya gyomrát és hasnyálmirigy gyulladás okoz. Inkább más gyógyszerrel kellene kezelni, sajnos ezt a kutyám bőrén tanultam meg.
12/12 anonim 



válasza:




válasza:Ez egy jo regi kerdes de hosszu eletu lett a kutyus? Hogy vagytok? Nekem is spiccem volt, nagyon szerettem.
Kapcsolódó kérdések:
Szerintetek mennyibe kerül egy kistestű kutyusnál a légcsőszűkület műtét?
Esetleg volt valaki kutyusának ilyen műtéte?
6 eves rottweiler kutyank sajnos diszplazias. Tudom hogy ez "fajtabetegseg" jarunk dokihoz es szteroid injekciot kap par havonta. Nem egy nagy osszeg...
hallotunk vizterapias kezelesrol ami valamelyest segitene,tapasztalatok,velemeny...
Szteroid szedése, tapasztalatok?
A kutyám babéziás volt, majd lett egy szövődménye, ami miatt 3 hete szteroidot szed (prednisolon). Az étvágyával vannak gondok, illetve jobbára csak a tápot nem eszi, másra ugrik. Eléggé puffad és büdöseket szellent, illetve a nap nagy részében csak fekszik. Normális...
Kis mennyisegu anabolikus szteroid adhato piteknek? Olyan irjon aki jartas a temaba!
Ha igen, es vannak tapasztalataid ird le, ha nem azt is ird le mier nem. sehol nem lehet kapni ertelmes dolgot errol a temarol. ertelmes valaszokat varok! A kerdes ilyeszto lehet de ez van.
Milyen gyulladáscsökkentőt, tudok megetetni (itatni) kutyával?
Lehetőleg ne szteroid legyen, inkább gyógynövény.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




