6 eves rottweiler kutyank sajnos diszplazias. Tudom hogy ez "fajtabetegseg" jarunk dokihoz es szteroid injekciot kap par havonta. Nem egy nagy osszeg nem arrolvan szo de ismertek olyan kezelest ami enyhithetne a fajdalmat?




válasza:



válasza:



válasza:Milyen fokú a Dp?
Ha súlyos, csak a gyógyszer, vagy a műtét segít.




válasza:Üdv!
Ízületes idős kutyám volt anno. A dokik általánosan nem javasolták a szteroidot, mivel az egyik "jótékony" hatása, hogy kicsinálja az állat veséjét és tovább. Ezért egy emberi használatra szánt nem szteroid alapú erős fájdalomcsillapító ízületi gyógyszert írtak fel. Ez a meloxicam volt.
És jóval olcsóbb, mint bármely állatgyógyászati termék.
Üdv!
Koszonom az eddigi valaszokat.
Sajnos ha huzamosabb ideig terheli a labat egyszerre.szaladgal,setalunk van hogy seta kozben is befordul a laba vagy probalja nem terhelni.fel eve hoztuk ki a menhelyrol mert a gazdaja megunta.fajtatiszta mindene meg volt...azota hordjuk injekcios kezelesre.
Eddig biztunk az allatorvos donteseben de rakerdezunk akkor ezekre a lehetosegekre amit emlitettetek.sokat segitettetek.koszonom




válasza:Kapcsolódó kérdések:
a szomszédaim pitbullt meg rottweilereket tartanak ( a jelenlegi kutyámat is nagyon féltem tőllük), de az egész utcában jellemző a harci kutya, ill. kaukázusi tartása, ezért olyat szeretnék, aki megtudja magát védeni, de engem sosem bántana és akiket én engedek be a...
Kaptam egy rottweiler kutyust most fel eves Roki a neve,de en egy husky kutyust akartam.Anyum aszt monta h vallaszak a ketto kozul ha egy husky kutyust akarok akkor a mostani kutyust el kellene h ajandekozzam,a szivemhez nott de ugy vagyom egy husky kolyokre.ti melyket valasztanatok?
A kutyám babéziás volt, majd lett egy szövődménye, ami miatt 3 hete szteroidot szed (prednisolon). Az étvágyával vannak gondok, illetve jobbára csak a tápot nem eszi, másra ugrik. Eléggé puffad és büdöseket szellent, illetve a nap nagy részében csak fekszik. Normális...
Sziasztok! Kissé tapasztalatlan vagyok kutya téren, ő az első igazi komoly nagytestű munka kutyám. 8 hónapos roti kan. Ma sajnos furcsán fulladozni kezdett sétakor, ezért visszafele beugrottam a dokihoz hogy nézze meg mi lehet a baja. Megkértem hogy a füleit is...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




