Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv mindenkinek. (? )

Üdv mindenkinek. (? )

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy ti nem szeretnétek felrakni egy vagy több képet a kutyátokról? Előre is köszönöm


Ő az én kiskutyám



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. okt. 19. 07:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
52%
Szerintem gyönyörű kiskutya.
2013. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Lehet töröltetni a válaszokat. Akkor sem szép a kutya.
2013. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
A kritikát meg tűrni kéne, mert ha felraksz egy képet, mindig lesz legalább 1 ember, akinek nem tetszik. Ez a világ rendje, fel kéne fogni.
2013. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Ő az én yorkim, itt 1 éves volt.

[link]

2013. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

A gond az, hogy itt 10-ből 8-nak nem tetszik ez a ronda kutya aki talán nem is yorki.

A maradék meg a gazda és egy ismerős, vagy rokon.

2013. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretem a szőrös szobacirkálókat,mer még az igényesek is nagyon büdösek. Egyéni vélemény tudom, csak gondoltam megosztom veletek :) nekem nem tetszenek.. nagyon nem
2013. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
és szerintem sem szép... mer nem kutya, hanem macska... és még buták is
2013. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ok. neketek nem tetszik a kutya, nem érdekel, szerintem gyönyörű kiskutya és ezek már kb 1000 éves képek, azóta voltunk kozmetikusnál is, mert bevallom tényleg ráfért. És nem töröltettem a válaszokat, nem tudom, h tüntek el...

De még mindig nem VÉLEMÉNYT kértem, hanem képeket a ti kutyáitokról

Utolsó: Buták?! A kicsi kutyák buták?! te teljesen hülye vagy?! Nem a méret a lényeg! A szomszédunknak van egy magyar vizslája és olyan hülye mint a föld..

De csak h látsd a yorkiek nem buták: http://www.youtube.com/watch?v=9frADAj58Xg

Íme ő egy 10 hónapos kicsi yorkie, akkor ő nem szaporitótól vette? Egy 10 hónapos yorkinak nem ekkorának kéne lennie... de ez mellékes...


Én nagyon jól tudom, hogy megbízható TENYÉSZTŐTŐL vettem, törzskönnyvel, chippel mindennel együtt!!

De tegyük fel, hogy szaporítótól van, akkor dobjanm ki az utcára? az jobb lenne...? NEM!!

És szerintem mellékes egy kiskutya külseje, szerintem a természete a lényeg, és ő egy igazán arra való kutyus!!!

Szép és okos is!!!

2013. okt. 19. 15:10
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Minek neked a mi kutyánkról kép? :O

Nem vagyok egy nagy yorki-fan. De szerintem is csúnya. Csapzott a szőre, nem szép. Akko küld róla mostani fotót, hogy lássuk. Lehet okos, de mivel ilyen pici, semmire sem jó. Semmi sportra, semmire nem alkalmas, csak szobadísz.

2013. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, h ha szapis, akkor ki kell dobni. Csak épp nem kell vele dicsekedni, mert nem egy fajtaszépség.
2013. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!