Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék lehet a kiskuty...

Milyen keverék lehet a kiskutyánk?

Figyelt kérdés
4 nappal ezelőtt kaptunk egy kiskutyát, ma vittünk el a dokihoz, megkapta a második oltását. Mi megvoltunk róla győződve, hogy fajtiszta mopsz, de a doki mondta, hogy biztosan keverék..meglepődtünk :) Azt mondta még nehéz megmondani, de valószínű, hogy mopsz-boxer mix. Ami egyáltalán nem baj, csak meglepett,picit tényleg hosszabb a pofája, nem olyan nyomott. Ha mégis boxer-mopsz keverék, akkor milyen lesz a jelleme? mer két teljesen eltérő személyiség a boxer és a mopsz.. segítenétek? :) köszönöm!

#mopsz keverék boxer
2013. okt. 19. 12:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt ilyen kutyusom, nem keverék, hanem korki.
2013. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

Megmutatnád a korki FCI leírását? Epekedve várom...


Na, mi lehet a korki. Kukorica és yorkie KEVERÉK? Vagy kaka és yorkie KEVERÉK? Vagy kakóscsiga és yorkie KEVERÉK?

2013. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
tényleg, az mi?
2013. okt. 19. 17:58
 14/20 A kérdező kommentje:
szerintem ha lenne benne palotapincsi, vagy yorki, akkor tuti picit szőrmókabb lenne :) mi gondoltunk már csivavára is.Vagy az is lehet, hogy csak a nagyszülők voltak mások... Mindegy, nem is filózok rajta, majd kiderül ha megnő, vagy nem :D :)
2013. okt. 19. 18:02
 15/20 anonim ***** válasza:
A kedves provokatív válaszadót jelentettem. Korki: Pest megyében kezdték el tenyészteni először, több kutya fajt is "beletettek". Azért hozták létre, hogy vakondokra, és egyéb rágcsálókra vadásszon. Minden korki kiskutyusnak a szemén ki fog majd jönni, ilyen bőrkinövés. Van mikor visszahúzódik és van amikor kint van. Meg kell műteni, mert különben megvakulhat. Mindkét szemén kijön egyszer. Minden korkinak a pofája fekete, teste barna árnyalatának bármelyike lehet. Testfelépítésileg hasonlít a mopszra, de neki nem lesz nyomott pofája. A füle előre konyul, ettől lesz cuki. Nekem 2002 óta van meg Csöpke, és még mindig szaladgál. Csak a kis pofáján vannak ősz szőrszálak, mint vmi nagy macsó
2013. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó! Nem szeretném kétségbe vonni a válaszod hitelességét, és örülök, hogy válaszoltál, de ha létezik korki, akkor miért nem hallottam láttam még ilyet? Persze, titkon örülnék, ha ez megválaszolná a kutyám fajtáját.
2013. okt. 20. 12:11
 17/20 A kérdező kommentje:
és mekkora lesz a végleges mérete? ez is elég fontos :) a tiéd mekkora?
2013. okt. 20. 12:13
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
Nem olyan fajta mint a németjuhász vagy a kuvasz például. Hanem a mopsznak az egyik alfaja, nagy szak emberek! Amúgy kis termetű lesz, de örökmozgó. Az enyém imád focizni, kiskorába sok parancsot betanult, ül, hempereg meg ilyesmi, igazi móka mester. Azért nincsen nyilvántartásba mert még nem terjedt el és kevés van belőle. A nagyon okos emberek meg inkább gondolkozzanak mielőtt írosgatnak, mert én csak válaszoltam, nem pedig beszóltam másnak. Büszke lehetsz magadra, hogy ilyen szinten vagy én nem süllyednék le hozzád. 42/L
2013. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Alfaja????


A faj a kutya. Azon belül FAJTÁK vannak.


És én ezt akárhogy nézem, egy szó sincs a korkiról (MIVEL ILYEN NEM LÉTEZIK!!!!):

[link]

2013. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Végül is igaz amit a korkiról írt. Pest-megyében lett megvéve a kutyus és kijött bőrkinövés a szemén :) Hiszek neked :))
2013. dec. 26. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!