Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sem pitbull igaz?

Szerintetek sem pitbull igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 9. 20:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
hát ezt így nehéz megmondani.mennyi idős?
2013. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Akármi is legyen, nagyon aranyos!
2013. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
ő egy Boxer!:) aranyos
2013. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
6 hetes múlt.
2013. okt. 9. 20:58
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

ha van róla papírja,akkor az.De ránézésre nem mondanám,hogy van bármilyen papírja.A boxertől meg olyan messze van,mint Makó Jeruzsálemtől.


Nekem egy tipikus szaporított kutyának tűnik....Aranyosnak aranyos,mint minden kiskutya.

2013. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ez még véletlenül sem boxer..:)

nekik a pofijuk nagyobb..

A kölyök boxer így néz ki. Aboxerekre nem jellemző a fejtetőn látható fehér sáv sem

[link]


Nagyon úgy néz ki mint egy kölyök pitbull..

[link]


Inkább a pitbull kölyökre hasonlít a kiskutya..

2013. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát ő még nagyon kicsi, bármi lehet. De ha nincs törzskönyve akkor ígyis-úgyis keverék.
2013. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg szaporított, szóval nem fajtiszta. És az idegrendszerével is probléma lehet.
2013. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat, mert a helyzet az, hogy mentem autóval, és az út szélén láttam egy mozgó zsákot, és egy kiskutya volt benne, amit én leginkább Pitbullnak, vagy annak valami keverékének nézek.. nagyon hasonlít az első mellékelt képhez. sajnos teljes valójában még nem készítettem róla képet, csak amikor aludt.. azon vacinálok, hogy megtartsam e, vagy ajándékozzam oda valakinek.. nem volt szívem otthagyni a zsákban..

[link]


[link]


[link]


a hat hetes kijelentésért elnézést kérek, azt csak kitaláltam, mivel őszinte válaszokat vártam olyan emberektől, akiknek van, vagy láttak már pit kölyköt.

2013. okt. 9. 21:28
 10/28 A kérdező kommentje:
egyedül a füle az, amit én nagynak találok de egyébként gyönyörű, kis vaskos kutya...ha megtartom, gondolom minél előbb el kell vinnem állatorvoshoz oltani stb.. és megkérdezni tőle hogy milyen fajta lehet hátha tud valami konkrétat mondani. szívem szerint egy pitbullt nem igazán szeretnék megtartani, de ha már így hozta a sors, valószínű hogy megtartom. (szerintem keverék) De van benne pit is az biztos mert rengeteg videót néztem pit kölykökrl és tipikusan ugyan azok a szokáson... hason fekvés, hátsó lábak hátra nyújtása, elég fura hátsó fogak, háttal egy szintben tovább haladó farok, nem kunkorodik, stb.. elég széles kis feje is van.. na de befejezem az írkálást.. szerintetek mindezek ellenére megtartsam?
2013. okt. 9. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!