Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos németjuhász kutyám...

5 hónapos németjuhász kutyám nem akar enni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel viszonylag nagyon sokat evett, aztán délután kapott még tápot, akkor megette, viszont ma még nem evett, ha elétettem nem foglalkozott vele. A kezemből picit vesz ki ha ott tartom a tápot. Viszont láttam, hogy egyszer elkezdett enni egy kis füvet.

2013. okt. 19. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Azért eszik füvet, mert fáj a gyomra és szerintem ezért nem eszik rendes kaját sem
2013. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Hülyeség amit az első írt, ne ijedj meg.. 2. voltam
2013. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1 nap kajakihagyás nem nagy ügy. Ha élénk, iszik, nem levert, akkor nem lehet olyan nagy probléma.
2013. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Iszik rendesen, jó kedve van. Most vajas kenyeret adtam neki azt ette, de a tápot nem eszi most, eddig semmi baja nem volt vele.
2013. okt. 19. 15:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne adj neki semmit ma már.Sőt,az sem baj ha holnap se kapna,csak estefelé és csak tápot.

Most lehet hogy bezabált,meg összevissza dolgokat és megfeküdték a hasát.5 hónapos kutyának ez nem túl egészséges.Vajas kenyeret se adj neki,mert nem kutyakaja.


Holnap este tedd elé a tápot,ha nem eszi meg 10 percig,vedd el előle.És majd következő reggel ismét tedd elé.

De ha levert lesz,inni se iszik,egész nap csak fekszik,akkor vidd el dokihoz,mert beteg.

2013. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Be van oltva parvo ellen? Nem megy a hasa?
2013. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Picit hányhatott délelőtt, de csak valami furi volt, mint ha valamit lenyelt volna és csak az jött fel, aztán most picit megint, ebbe meg fű volt. Maradékot se eszi most.

Tegnap elég valószínű, hogy becsömölt.

Be van oltva, parvo, meg 2 kombinált oltása is megvan.

Hasa most nem megy, bár szokott többször menni a hasa, már mint néha nem megy, néha megy. Valószínű a maradéktól.

2013. okt. 19. 17:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell neki se maradék, se vajas kenyér.
2013. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És szerinted,normális ha megy a hasa?

Most őszintén...a kutya nem disznó,hogy minden maradékot megegyen.Nem is egészséges neki...Egyáltalán nem.

2013. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De ha csak tápot eszik magában az sem jó nem?
2013. okt. 19. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!