Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy most...

Miért van az, hogy most kaptam egy 4 éves németjuhász kutyát, de vmiért nem akar ugatni, bármit csinálok vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 13:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem ismeri még a környezetet és a gazdáját.
2009. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak akkor kezdenek beszélgetni, ha már biztonságba érzik magukat és megtalálták a helyüket a családban. Egyenlőre felméri a terepet. Be kell, hogy illeszkedjen, megismerjen Titeket és lássa, hogy mi a feladata és ki az, aki adja őket.
2009. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem ugatós. Az enyémek sem ugatnak (hála istennek), csak figyelnek, ha az utcában ugat a többi kutya. Én nem is szeretem, nem örülnék, ha a nyitott ablakom alatt üvöltenének.

Házat örizni is sokkal hatásosabb szerintem, ha csak ülnek, max. morognak.

2009. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 éves kutyát kaptam, elején ő sem ugatott, most meg már be sem áll a szája.

Szerintem csak szoknia kell a környezetet, meg van lepődve:)

2009. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerheted teljesen az előletét, hogy bántak vele. Lehet h fél megszólalni. Na meg egy 4 éves kutyának nem könnyű ismét beilleszkedni. Nálunk 1 hónapja van egy mentett spániel, és még meg se szólalt, max morgás meg nyűszítés. A tied is "megszólal", csak idő kérdése. Ha biztonságban érzi magát, akkor ugatni kezd. Vagy csak egyszerűen nem ugatós.
2009. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gorillala válasza:

Meg kell találnia a saját helyét a "falkában"

A falkavezért - másodvezért - és a többiek rangsorát.

Okos jó kutya, idő előtti ugatással nem rotja az esélyeit

JA! és a falkavezérnél fontosabb a gazdi az igazi GAZDI megtalálása.

Az hogy ki kapta és mennyiért...

a kutya számára semmit nem jelent, nem is érti.

2009. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!