Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gerincvelőhártya-csontosodás....

Gerincvelőhártya-csontosodás. Sajnos a kutyámnak ez van, és a wikin ezt írták a betegség meggyógyítása ma még nem jár sok sikerrel. Kérdés: Műtéttel orvosolható? Mennyiért? Hol? Lábadozási tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a doki állapította meg nem?

Akkor miért nem őt kérdezted és mért a wikin nézelődtél?


Szerintem egy állatorvos jobban el tudja mondani,és hitelesebb is.Mondjuk ne egy általános dokihoz menj,hanem kérd egy szakosodott orvos véleményét,tanácsát.

2013. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem maga a betegség elnevezése is fura. Ha rákeresel a neten, alig pár találatot hoz ki, és az a pár találat ugyan azt a 4-5 mondatot írja.

Szerintem nem ez a helyes kifejezés arra, ami baja van a kutyádnak, mert akkor bővebb szakirodalmat lehetne találni ezzel kapcsolatban.

És rákérdeznék az orvosra még egyszer, aki diagnosztizálta. A másik meg, hogy készült a diagnózis? Készült röntgen? És kontrasztanyagos gerincröntgen?

2013. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szathmary89 válasza:

Kicsit utána kellene csak járni. Létező betegség, magyarul lehet nem így nevezik, de itt van az angol Wikis link:


[link]


9 éves német juhászomnál idén télen kezdődött a gond. Doki ránézett és jött a szokásos izületi kopással, kapott szurit, tablettát, semmi hatása nem volt. Tegnap véletlenül akadtam rá a magyar Wikis oldalra, onnan az angolra és így tudtam meg, hogy ez a baja szegénynek. Szóval doki nem biztos hogy egyből rájön mi is a baj, mert ez egy viszonylag ritka autoimmun betegség és sajnos visszafordíthatatlan...

(Kiindulásnak azért a Wiki is megteszi.)

2016. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!