Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám?! Nem tudom mi...

Beteg a kutyám?! Nem tudom mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
elég öreg már a kutyám (12 éves) Shih-tzu.Nagyon levert a kutyám, nem eszik,nem iszik csak ma tudtam adni neki egy keveset...Nagyon fehér a nyelve és az ínye.Látom mikor megy (bár nem ngyon teszi) h olyan mintha erőtlen lenne,mint akiből elszállt a lélek,nagyon óvatosan tesz meg minden lépést.Mi baja lehet???? Kérlek segítsetek

2013. okt. 7. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Huh ha anyukáddal lennének ugyan ezek akkor is itt tennél fel kérdést?


Fogd meg vidd el orvoshoz.. Egyébként 12évesen még annyira nem öreg egy shitzu

2013. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok...nem akarok okoskodni de a shih-tzu átlagéletkora 14 év...nagyon beteg vagyok énis anyukám pedig du.3-kor ér haza az se biztos hogy találkozok vele mert én mamáméknál vagyok.szóval nem nem akarok a kutyámnak rosszat de nem tudom elvinni az állatorvoshoz aki a város másik felén van.
2013. okt. 7. 09:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fehér íny és nyelv vérszegénységre vagy alacsony vérnyomásra utal. Mindenképpen fontos lenne, hogy lássa orvos, aki elvégzi a megfelelő belgyógyászati vizsgálatokat, parazitákra leszűri és teljes vérképet néz. Nyilvánvaló, hogy otthon nem fogjátok tudni meggyógyítani. Ha szereted és nem akarod, hogy elpusztuljon, akkor vidd el orvoshoz! Interneten keresztül még szakképzett állatorvos sem tudja ellátni.
2013. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem viszed állatorvoshoz mégis milyen megoldást vársz? Te már eldöntötted, hogy nem akarsz rajta segíteni. Mert ezzel, hogy itt kérdezel, nem segítesz neki. Távkezelni nem lehet, gyógyszert felírni, sőt megvizsgálni sem interneten keresztül. Szomorú a hozzáállásod, komolyan nem értelek. Szegény kutyu. :(
2013. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha mamádéknál vagy, akkor ők el tudják vinni a kutyát állatorvoshoz. Ők is felnőttek, nem kell emiatt anyukádra várni.
2013. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirtelen lett ilyen,mérgezés miatt is lehet.Vannak olyan mérgek,amik felhalmozódnak a szervezetben és egy bizonyos mennyiségnél már tünetei is lesznek.Mindenképpen orvoshoz kellene vinni.
2013. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ahol lakok van 2állatorvos és ismerem mind2 őt és tudom ők nem nagyon értenek ilyen komolyabb bajokhoz...egyedül mamám van itthon neki meg annyira fáj a lába h egész nap ül... Akk hogyan vigyem el állatorvoshoz?? Csak annyira voltam kíváncsi h mi lehet a baja kösz de nem kérek a kioktatásból -.- már egy jópárszor mentettem meg a kutyám életét szóval

nem kell h: így szegény kutya,úgy szegény kutya ... Ha nem szeretném akkor sírtam volna reggel h jajj mi lehet a kutyám baja???

2013. okt. 7. 12:11
 8/12 A kérdező kommentje:
09:11 köszi a választ :) 1 normális válaszoló :)
2013. okt. 7. 12:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Bármi is a baja, te azt nem fogod otthon megoldani, ezért írják, hogy vidd el orvoshoz.

Ez nem egy karcolás, hogy lefertőtleníted és kész is vagytok...

2013. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
legalább 10féle baja lehet elmész a gyógyszertárba és veszel mind a 10re gyógyszert? ja nem mert beteg vagy... csak unatkozol az ágyban és tenni így se úgy se tennél semmit.
2013. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!