Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megellett a kutyám, de az...

Megellett a kutyám, de az egyik kölyköt nem szoptatja, hiába teszem oda. Talán érzi, hogy nem egészséges, azért utasítja el?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Hívd fel a tenyésztőt/állatorvost de leginkább mindkettőt, ők tudnak neked válaszolni.

Jaaa, hogy szaporítottál és fogalmad sincs semmiről?

Próbáld meg odatenni sokszor, de ha nem megy akkor neked kell etetned. Tényleg nem értem miért nem állatorvost kérdezel.

2013. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

nem feltétlen, nekem az egyik szukám ha nem a megszokott színű kölyke születik akkor azzal nem hajlandó foglalkozni. Nem vicc, az előző almában volt 2 merle kölyök a tricolorok mellett és a merlékkel nem volt hajlandó mélyebb ismeretségre lépni és ezt már a 2. almánál játssza el pedig nagyon jó anya.

Van mikor csak apróságok zavarják a szukát egy kölyökben, nem kell feltétlen betegnek lennie

2013. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb az anyát ne enged a kölykök közelébe, hogy összekeveredhessenek és a szaguk is keveredjen. Majd engedd oda és hátha nem szelektálja ki. A saját kutyáimnál figyeltem meg hogy mindig van egy kedvenc azt szoptatja a legtöbbet
2013. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 3-as vagyok kb 1 óráig távolítsd el az anyát, majd utánna engedd a kölykeihez, hátha akkor nem szelektál.
2013. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, használt az elkülönítés, azóta úgy láttam, nem utasította el a picit.
2013. okt. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!