Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól lehet kutyás...

Hány éves kortól lehet kutyás sportban versenyezni?

Figyelt kérdés
Már mint nem a kutya korát kérdezem :)

2013. okt. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha agilityzni akarsz, akkor szerintem 1-2 éves kortól simán lehet menni. Hiszen a kutyának engedelmességet és rutint kell szerezni az akadályok megugrásában.
2013. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mint nekem hány évesnek kell lennem!
2013. okt. 20. 13:11
 3/6 anonim válasza:
A kérdező leírta a kérdés alatt,hogy az emebr életkorárol és magárol nem a kutyárol van szó. 16 éves kortól,de szerintem 13 éves kortól
2013. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összes kutyás sportban? Minden országban vagy csak itt?
2013. okt. 20. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
akkortól mehetsz, amikor már biztosan tudod kezelni a kutyát.de 13, 14 évesen már simán mehetsz.
2013. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Agilityben nincs megkötve. Direkt rendeznek Junior Európa Bajnokságot ahol van children kategória a 14 év alattiaknak. Én láttam már futni ilyen versenyen 8-9 éveseket durván profi szinten. Egyszer egy 15 éves kislány nyert világbajnokságot egy sheltievel.
2013. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!