Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15/L Milyen sportban lehetek...

15/L Milyen sportban lehetek legkönnyebben versenyző, amivel keresek is pénzt (valahol olvastam, hogy gimis eltartja magát úgy, hogy versenysportol)? Vagy egyáltalán melyik sportban lehet legkönnyebben elkezdeni versenyezni?

Figyelt kérdés

nem kérek leszúrást, meg ilyeneket. csak kíváncsi vagyok.

és amit nem késő ilyenkor elkezdeni.!


2011. márc. 3. 11:57
 1/6 anonim válasza:

Talán a sakk. Ha nagyon-nagyon vág az eszed alapból. De igazából gyakorlatilag képtelenség, hogy felhozd magad arra a szintre 1-2 év alatt, hogy te ÚGY tudj versenyszerűen sportolni, hogy azért fizessenek is (tehát legyőzd azokat, akiknek kicsit előbb jutott eszükbe).


Én amúgy azt hallottam, hogy 16 éves kortól a diákmunka is fizet.

2011. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerü mint ahogy az első leirta.

ha nagyon nagyon kövér vagy és lehetsz szumos.

ha erős akkor súlyemelő,ha fürge is vagy akkor boxolhatsz is,

tehát függ a testfelépitésedtől is

De azok akik ezzel pénzt keresenek azok profik,és profivá vállni nem egyszerű énnekem 10év alatt sem sikerült és be kellett látnom,hogy soha nem is leszek az mert későn kezdtem 13évesen és nem voltrá pénzügyi keretem (most sincs).

Van olyan sport amiben még érhetsz el sikereket de nagyon kevés mert mire profivá válsz addigra már a giminek régen vége.És nefelejtsük el hogy a sportok többsége igen nagy anyagi ráfordítást igényel,pl:a downhill bringázás a bicaj alapbol 600ezer+a védő felszerelés 40 ezertől 250ezer ig,és ezzel még versenyen se indultál oda kell utazni nevezni kell meg edzeni,és ha Magyar bajnok valaki akkor látja a külföldi profikat akik fényévekkel jobbak mint mi,csak azért mert náluk vannak magasabb hegyek.

Persze vannak olcsobb sportok is de ez árszínvonalban középtájon van,mert vannak sokkal drágábbak is.

2011. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha vagy 210cm magas, akkor kosárlabda, ha vagy 150 kiló akkor szumó, ha birod a sört, akkor darts(persze nem itthon, hanem Hollandiába vagy UK) :)

De 15 évesen több év hátrányba vagy azokkal szemben akik már 7-8 évesen elkezdték. Nem elég 20 éves korodra azt a 6-7 évet behoznod, hanem sokkal erősebb fejlődésre lenne szükséged, hiszen a többiek is fejlődnek közben és nekik már megvan az alapjuk.

2011. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úúú tudom!

ha b.szott sok gyűlölet van benned, és rengeteg tehetség, komolyan mondom, felhozlak olyan közelharc szintre, hogy bármi női (ilyen jellegű) versenyen eséllyel indulhatsz.

időt nem mondok, mert ez már a képességeidtől függ. de ez csak akkor menne, ha történetesen már nem vagy ember.

egyébként az a probléma, hogy mások már sok évvel korábban elkezdték a sportjukat, és fejlődnek, sajna ezt nem lehet egyszerűen napi 4-5 óra edzéssel behozni, mert ők már évek óta ezt csinálják.

2011. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csak a pénz hajt és nincs meg benned a sportág iránti tisztelet és elkötelezettség , akkor egyikben sem.
2011. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 évesen csak úgy kereshetsz annyit, hogy el is tud magad tartani, ha elmész prostinak hollandiába. És most jöhetnek a kommentek, hogy mekkora egy érzéketlen, perverz szemét disznó vagyok, de be kell látni, hogy ez az igazság. A sok pénzt csak a profik keresnek, azok pedig majdhogynem 'sportcipővel a lábukon' születtek. A sportot élvezni kell, és ha versenyzel is, azt az elismerésért, még inkább önagadnak való bizonyításért csináld semmi másért. Meg elég ritkák a pénznyereményes ifjusági versenyek. És ne felejtsd el, hogy a sport nem biztos állás, bármikor közbejöhet valami, akár baleset is, ami abban a pillanatban hazavágja a karriered.

Ja, és csak úgy megsúgom, hogy élsportolónak SZÜLETNI KELL!

Bocsi, ha most kicsit beletapostam a lelkedbe, de hidd el csak a te érdekedben tettem. Inkább próbálj szerezni egy jó éretségit, hogy bekerülhess egy főiskolára...

2011. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!