Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász fajtájú kutya...

Német juhász fajtájú kutya szerintetek sikeres lenne súly húzó versenyen? Mondjuk 1000 kilónál kb?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 20:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

[link]

google-be igazán beírhattad volna, ha ennyire érdekel...

2013. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Az egész internet ezért van, információmegosztás... :)
2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyébként nem bunkónak szántam a megjegyzést, csak nem értem, miért nem nézel utána te is, miközben itt kérdezősködsz. A túl sok információ még senkinek nem ártott meg :)
2013. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
de még mindig tartom magam a kijelentésemhez hogy ez az OLDAL AZÉRT VAN!
2013. okt. 20. 20:51
 15/22 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy minek kérdezgetsz? Na ugye. Kérdezz, igen, azért van az oldal.
2013. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
na akkor jó :D
2013. okt. 20. 20:53
 17/22 A kérdező kommentje:
mennyi idős vagy ha megkérdezhetem?
2013. okt. 20. 21:18
 18/22 anonim ***** válasza:
26, de ne offoljuk még jobban szét a témát, ha lehet.
2013. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Versenyben nem érne el semmit. Van egy francia bulldog aki 2000kg-t húz...Hobbyból csinálhatod vele, de nem érdemes, mert nem erre lett kitalálva szegény.
2013. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ha sportolni szeretnél vele, akkor szerintem gondolkozz el az öv-ön. Azt sokkal de sokkal szívesebben csinálná a kutya, nem mellesleg komoly engedelmességet is tanulna, ergo könnyebb lenne az együtt élés. Vagy próbáld ki vele az agilityt. Nem mondom, hogy neki lett kitalálva, de még mindig eredményesebb lehet benne, mint a súlyhúzásban, szerintem jobban is fárad tőle, mert nem csak testi erőre van szüksége, hanem gondolkodnia is kell közben, szóval egyszerre letudható a fizikai és szellemi fárasztás, és a súlyhúzás előtt is kell mindenféle egészségügyi vizsgálatot csinálni, ha az megvan, és nem dp gyanús, meg semmi, akkor szerintem ezek az ügyességi sportok sokkal jobbak lehetnének, és szerintem elérhetőbbek is, mint a súlyhúzás.

De ha te mindenáron súlyt akarsz húzatni, akkor szíved joga, de én nem ajánlanám egy jucinak, mert a testfelépítése nem pont erre van kitalálva.

2013. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!