Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves kutyám bepisil egy...

1 éves kutyám bepisil egy hete, miért? Mit csináljak vele? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éves kutyám egy hete úgy döntött, a nappali sarka eszményi terület egy kis sárgázásra. Elsőre nem igazán foglalkoztatott a dolog, megesik az ilyen, no. De azóta MINDEN nap ugyanoda pisil. Nem értem miért. Gondoltam rá, hogy fel van fázva, nem bírja ki esetleg amíg hazaérek, de nem. Tegnap este a szemünk láttára is odacsinált. Leszidtuk, kizártuk a szobából, nem beszéltünk vele, semmi. Azt írják az okosok, elsőre elég egy fél óra. Kb. 3/4-ed órát lehetett kizárva aztán beengedtük. Éjszaka nem volt gond, de ma mikor hazaértem megint.


A sztorihoz hozzá tartozik, hogy nem rég költöztünk, és a nappali azon sarkában tárolódik a bicóm, amit klotyónak néz szóval talán azért pisilhet oda, mert valami szagot behoztam volna a kerékkel? Most meg már érzi a saját pisije szagát?


Akinek van ötlete segítsen! Nem tudom mit tegyek, de kedvem lenne agyonverni a kis hülyét- nehogy ezt komolyan vegyétek! Igazából nekem jobban fáj, hogy megint kiközösítettem, mint neki. Bár most az ágy alá emigrált, és rettentően meg van sértődve.


Ja! Fiú, ha ez jelent valamit.



2013. okt. 22. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószìnűleg valami olyan szagot érez a biciklin amit felűl akar irni. Kipróbálhatsz valami kutya távoltartó sprayt, vagy egyszerűen domestost, meg vizet elkeversz és azzal finoman leprmetezed, esetleg ecettel.
2013. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már ecettel is meg domestosszal is felmostunk, lemostunk mindent. Nem igazán akar használni...
2013. okt. 22. 14:24
 3/4 sippara ***** válasza:
Első körben én megpróbálnám eltenni onnan a biciklit, ha ettől megszűnik a jelenség, akkor a kereket kell lepucolni, vagy legrosszabb esetben kicserélni. Ha továbbra is odapisil, sanszos, hogy jelölés, akkor viszont újra le kell fektetni a hierarchiátok alapjait, dominancia rituálék, miegymás.
2013. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem tudom hova tenni a biciklit, mert a tömbökben kicseszett tároló maffia működik, és állítólag 'nincs hely' a bicótárolóban, persze hogy nincs, mert mindenki lomosnak nézi... sajnos az ágyba mégsem tárolhatom a bicómat, bármennyire is szeretem :D Szóval sajnos biztosan marad a bicó, de gondolkodom rajta, hogy a kutyát zárom ki ebből a szobából amíg nem vagyunk itthon.



Ezen a falka dolgon már gondolkodtam, de érdekes, hogy ma is mikor hazaértem onnan tudtam, hogy megint bepisilt, hogy meglátott és behúzott farokkal ment az ágy alá...

2013. okt. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!