Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az első kutyás az azt jelenti...

Az első kutyás az azt jelenti hogy volt már valakinek kutyája?

Figyelt kérdés
A Rottwailer kutya a "jobb" vagy a Csehszlovák farkaskutya?? Ha lesz egy kutyám bent egy pedig kint akkor az nem lesz egy kicsit rossz a kinti kutyámnak hogy esetleg a bentivel jobban törődök?
2013. okt. 22. 18:51
 1/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Ha lesz egy kutyád kint, egy meg bent az a lelkiismereteden múlik, hogy a kintinek rossz lesz e vagy sem. Részemről ha nem akarok lakásban tartani kutyát, csak a kertben akkor nagyobb testűt tartanék, semmi esetre sem ölebet. Azt nem tenném meg, hogy bentre egy kicsit tartok, kintre meg egy nagyobbat.Az első kutyás azt jelenti, hogy ténylegesen most van vagy lesz az első kutyád.

Az, hogy Roti vagy Cseh farkas arra csak azt tudom mondani, mivel a második egy híbrid így inkább a Rotit válaszd, sőt még azt sem, hanem egy könnyebben kezelhetőbb fajtát. Akár vizsla, golden, labrador, border.

2013. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A vizsláról azt olvastam h vadászoknak valók! Én egy keveréket és vagy egy rotit vagy pedig egy németjuhászt szeretnék!
2013. okt. 22. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válassz egy barátságos, nyugis keveréket menhelyről. A vizsla, a roti és a nj is tulajdonképpen munkakutya, akkor tartsd ezeket a fajtákat, ha szívesen sportolnál, vizsgáznál velük.

Csehszlovák farkaskutyát kezdőnek csak akkor ajánlanék, ha nagyon elkötelezetten előtanul, és jár vele suliba meg minden. De lehet még akkor se, mert az egy farkas hibrid.

2013. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Farkas hibrid??????????????????????????????????
2013. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
"Farkas hibrid??????" - Mi a kérdés?
2013. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
A csehszlovák farkaskutyában van farkas????
2013. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
2013. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy keveréket is szeretnék, de a roti nagyon tetszik!
2013. okt. 25. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!