Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről? (Ice Wine – Svájci Fehér Juhászkutya kennel)

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon szeretnék egy ilyen kutyát, de egyelőre csak nézelődök mert nem akarom elsietni, és jó tenyésztőtől venném. Nektek hogy tetszik ez a kennel? Szerintem szépek a kutyák, az alomtervek között az F-alom "szülei" tetszenek inkább. Ugye jövő tavaszra várhatóak a kiskutyák, március-április-május, akkor gondolom valamikor késő-tavasszal, kora-nyáron hozhatnám el a kiskutyát.

Van valakinek tapasztalata a kennellel kapcsolatban? Ha nincs, akkor elég az is, hogy milyennek találjátok a kutyusaikat stb.? Mindenképpen felkeresem őket személyesen, csak érdekel a véleményetek, köszönöm!


2013. okt. 22. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszik én lehet vennék innen kutyát
2013. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a honlap, az is szimpatikus, hogy régebben egy goldennel terápiás kutyás tevékenységet is folytatott a tenyésztő.
2013. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és sok sikert, tényleg szép kutyafajta!
2013. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valahonnan hoznék az országból akkor csakis innen. Vagy külföldről. Viszont remélem utána olvastál ennek a fajtának mert a jelleme nem egy német juhászé. Ja és ami a legeslegfontosabb ilyen kutyát soha semmilyen körülmények között ne hozd szaporítótól. Olyan kiskutyát se válassz soha amelyik egy kicsit is tart tőled. Bár ilyen az Ice Wine-nál nem fordulhat elő.
2013. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon őt tartják a legjobb tenyésztőnek. Sok választás nincs is. Dashing Dawn még jó lenne,de neki most nincs saját tenyészszukája. Van még a vénuszvölgyi,de róla nagyon eltérő vélemények vannak.
2013. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!