Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerettem volna venni egy...

Szerettem volna venni egy TK-s kutyát, de az egyik szülőnek csak egy tenyészszemléje van nincs egyetlen egy kiállítása sem az baj?

Figyelt kérdés
Szóval anya kutya nincs kiállítási eredmény. Apának van 1 CAC meg egy tenyész szemle. Megéri megvenni? Vagy probléma ha nincs eredménye?

2013. okt. 26. 09:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még nincs egy kutyám se, de ha lehet vásárolni növendéket akkor inkább azt vennék. Igen tenyészteni akarom.
2013. okt. 26. 12:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Kiállítási v. tenyész kutyát onnan kell venni ahol az a típus van amilyet szeretnél. Pl ha én látnék egy kutyát aminek jó a tk ja és tetszik maga kölyök annyira nem érdekelne, hogy ki voltak e állítva a szülők.. nekem is van kutyám akinek a szülei nem voltak kiállításon de nagyon szuper és típusban, mindenben az amit én kerestem és bár a szülők nem voltak kiállítva ő már Multi Ch, Inter Ch.... de tudom, hogy akitől vettem annyira nem rajong a kiállításokért, de attól még jó kutyái vannak
2013. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, csak a TENYÉSZTÉS nem csak annyiból áll, hogy van egy szukám, meg egy kanom, összeeresztem őket és jaj, de jó.
2013. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ezért érdeklődöm, hogy mit hogyan kell. Kant nem akarok már venni, csak szukát.
2013. okt. 26. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!