Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ott valami jelzés, hogy...

Van ott valami jelzés, hogy nem lehet kutyát oda vinni?

Figyelt kérdés
A Liget szélén van egy kereszt és ott állt régen egy templom. Csiga alakban megy fel az "út" a kereszthez. Én nem láttam sehol ,hogy ki lenne téve tábla ,hogy kutyát tilos oda vinni. Ma felugrott a kutyám - ahogy szokott- az alsó részen az egyik kőre és fentről ordított egy banya ,hogy legyek szíves levinni a kutyát. Normális ez? Csak épp hogy rálépett a fűre. Most ettől mi baja lett volna bárkinek is? Én nem vagyok vallásos, de tiszteletben tartom másokét..viszont ez szerintem már túlzás -.- Szerintetek?
2013. okt. 26. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tábla. Nálunk pl helyi rendeletben van benne, h parkerdők, véderdők, templomkertek, temetők, stb területére tilos bevvinni a kutyát.
2013. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez magadtól is eszedbe juthatott volna.Mi van,ha otthagyja névjegyét?lehet nem vagy vallásos,de a sírokon neked sem jutna eszedbe a kutyát sétáltatni.Ez sem más.
2013. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehat ez nem is sir..es tudom hogy mar nem kellett neki uriteni.Kicsit tulzasnak erzem hogy rogton elkezdett sipakolni..meg epphogy ralepett.
2013. okt. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!