Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt valakinek gégeszűkületes...

Beatrix 1979 kérdése:

Volt valakinek gégeszűkületes a kutyusa? Mennyibe kerül a műtét?

Figyelt kérdés
Vettem 4 napja egy westie kutyust.3 hós,Sajna már a vásárláskor fura volt,mert kattogó hangot adott ki,de a nő azt mondta,hogy ez náluk normális.Itthon nem nyugodtam bele meg amúgy is vinni kell oltásra,reggel a doki megállapította,hogy gégeszűkületes,csak most egyenlőre gyógyszert kap,szerdán kell visszavinni,hogy javult-e.ha nem,akkor röntgenezni kéne,hogy mennyire súlyos.Meg örül a kutyuska eszik,érdeklődő,de nem akar játszani.Ez lehet azért,mert még csak 4 napja van nálam?
2013. okt. 28. 16:28
 1/5 sippara ***** válasza:
Hosszú távon többe, mintha normális helyről vettél volna kutyát - és ki tudja, mi baja van még. De nem baj, megérdemelted - csak szegény kiskutya nem.
2013. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért én a helyedben elbeszélgetnék a szaporítóval is... Visszavenni úgysem fogja a kutyát, de egy kis ordibálás nem árt. Rohadjon meg az ilyen, te meg remélem tanultál az esetből és többet nem veszel "occsó" kutyust.
2013. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Normális helyről vettem,de mivel nem értek a kutyákhoz és valóban van olyan fajta kutyus,ami röfög meg stb,azt hittem ennél is normális,A másik fele,meg örülök,hogy elhoztam,mert ott nem foglalkoztak ezzel a dologgal és így legalább jó helyre került
2013. okt. 28. 17:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Hívtam a tenyésztőt,elküldtem a bánatba.Hebegett-habogott össze vissza.Közölte,hogy utána néz,mert még nem hallott gégeszűkületről :)) kicsit vicces.Kérdeztem,hogy lehet ilyen patkány és a kezelést kifizeti?Persze tudtam,hogy nem,csak nem tudtam kihagyni.
2013. okt. 28. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nűálam nyelőcsőszűkületes kutya volt 3 hónaposan műtötték 70 000.- Ft volt az egyetemen, a műtét nélkül nem maradt volna életben. Ez nagy műtét volt, feltárták a mellkasát stb, nem tudom a gégeszűkülethez kell-e ekkora.
2013. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!