Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tehetnék szert max.1...

Honnan tehetnék szert max.1 éves kislány németjuhász kiskutyára nem túl sok pénzért (max.10 ezer)? A fajtamentőket ne írjátok, rajtuk már túl vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 22:27
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem, hogy törzskönyv nem kell!

Köszi

2009. nov. 13. 22:46
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Valamelyik ismerősödnek ha van ilyenje. vagy esetleg utcáról. nem tudok sokat segíteni
2009. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nézzegess apróhírdetéseket, ott akár ingyen is találhatsz, vagy te is adhatsz fel hírdetést, hogy ilyen kutyust keresel. Esetleg menhelyen körülnézhetsz még. Sajnos, nincs több ötletem, de azért sok sikert:)
2009. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Fajtamentökön keresztül miért nem sikerült?
2009. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

Törzskönyv ide, törzskönyv oda, ha egy ki tudja milyen helyről vásárolsz, könnyen pórul járhatsz. Kis ideggyengeség, kis diszplázia. Németjuhászt venni - ma, Magyarországon - elég nagy kockázattal jár, és nagyon nagy felelősséget, körültekintést igényel.

Tele vannak a menhelyek németjuhászokkal! Nem hiszem el, hogy nem találsz a környékedbeli menhelyeken, sintértelepeken neked való németjuhászt...

2009. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Mi a baj a fajtamentökkel? Mi két éve tölük hoztunk egy kutyust,nem volt semmi baj velük.
2009. nov. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

Csak nem azért nem akarsz /tudsz/ a fajtamentőktől hozni , mert ott ivartalanítva vannak ??

És azt nem lehet szaporítani ?? Boccsa ha nem így van , de ez egy logikus válasz!

2009. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%

[link]


Utolsó vagyok , keress és találj :) sok sikert

2009. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%

Hagyjuk már ezt az expressz.hu-t!!! Itt szinte csak szaporítók hirdetnek!!!! Gratulálok, ez már a második ilyen kink az elmúlt 24 órában!

Amúgy meg, kérdező, ha elég alaposan keresnél, találnál menhelyen olyan kutyát, amilyet szeretnél! Az "expresszeseknek" hála tele van a menhely, nem csak német juhásszal!

2009. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a jobbnál jobb válaszokat, megint meggyőződhettem róla, hogy az oldal túl sok mindenre nem ad választ...

Az expressz.hu-n már túl vagyok, de nem szeretnék 600 km-t autózni Nyíregyházáig egy kutyáért, amit vagy megveszek vagy nem. Ez lehet hogy az én hülyeségem, de ez van...

A fajtamentők rendkívül kedvesek, de miután több kérdést feltettek mint az APEH (ami nagyon helyes, mert ne adják ki roszz körülmények közé a kutyát) fennakadtak azon, hogy miért nem engedem be a kutyát a SZOBÁBA! Aztán majd értesítenek, de ha nem hívnak 1 héten belül, akkor azt is értsem meg, mert nem hívhatnak fel mindenkit... De ugye veszek naptárat, amivel támogatom őket?! Persze, vettem!

Egyébként én is ivartalanítani szeretném, mert nem szeretnék kölyköket.

És a menhelyeket is nézegetem a neten, mivel mindenhová elmenni nem tudok, de ott a legritkábban van kölyök és még ritkábban van fajtiszta kutya.

A további kérdésekre is szívesen válaszolok! :)

2009. nov. 14. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!