Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak a kutyanevelésről...

Vannak a kutyanevelésről könyvek, és ha igen akkor írjatok létszi egy jó párat!?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy számít e az, hogy a kutya fajtája német juhász:)
2013. okt. 29. 11:42
 1/5 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Komár Gábor: Neked ugatok. Most kezdtem el olvasni :)
2013. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dr. Diószegi Zoltán - A velünk élő kutya az állatorvos szemével (nem csak nevelés,a betegségek is benne vannak)

Cesar Millan összes könyve

Victoria Stilwell könyvei (bár nekem az ő módszerei nem jönnek be)

Kormos Gábor könyv

Jan Fennel könyvek


Bár nem tudom konkrét bajod van-e vagy még kölyök,vagy csak tervezitek a kutyát,de ha már megvan,és baj is van vele,akkor kutyaiskolába kellene inkább menni,mert a könyv kevés lesz.

2013. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Cesar könyvek nagyon jók. Emelett próbálj meg valamilyen német juhászon szakirodalmat beszerezni.
2013. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az olvasottak közül Cesar összes könyvét szeretem a legjobban, nekem az segített a legtöbbet. Jan Fennel is jó és Korom Gábor könyve sem rossz. Na meg a klasszikus Szinák-Veress, de az mára már kicsit elavultnak tűnhet, de szerintem tök jó.


-kispalikee-

2013. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hovarju ***** válasza:
Csupa jó könyvet ajánlotok, csak egyetlen észrevételem lenne ez ügyben: Ha már a könyv címét és a szerzőt is írjátok legalább helyesen tegyétek KOROM Gábor (nem Komár és Kormos)
2013. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!