Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westiem 2 napja nem eszik. Miért?

Westiem 2 napja nem eszik. Miért?

Figyelt kérdés
Nem levert, inni iszik rendesen, kakil pisil szépen. orra nedves. Talán kicsit többet alszik, mint szokott, de amúgy is egy nyugis kutya. 2 napja nem hajlandó megenni a kajáját, amit eddig megevett. Persze adtam neki egy kis kolbászt, azt azonnal becsókolta. Miért lehet ez?
2013. okt. 29. 23:40
 1/8 sippara ***** válasza:
Nem tetszik neki a táp. Ha a kutya étvágytalan, akkor semmit nem eszik meg. Ha a kolbász lecsúszott, akkor mindössze annyi a teendőd, hogy minden nap azonos időpontban elé rakod a tápot, aztán tíz perc után (vagy - ha nem kezdi el enni a parancsszóra, amit használtok - azonnal) elveszed, és másnap ugyanakkor újra eljátszod ugyanezt, napközben pedig semmi nasi, semmi falat.
2013. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam, hogy csak westie-hiszti, mert most másmilyen kaját hozam neki, mint eddig. De azelőtt meg mindent megevett.
2013. okt. 30. 01:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a tápot kapja mindig? Mert ha igen, akkor vegyél neki legalább kétféle tápot, és egy konzervet, változatosabban add neki, lehet, hogy akkor jobban ízlik majd neki. És jutalomfalatot is adj neki, nem tudom, a Rodeot ismered-e, a Pedigree gyártja, az enyém imádta :)
2013. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most másikat vettem, épp a változatosság miatt, de nem tetszik neki...
2013. okt. 31. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém a Darlingot, meg a Chappit se ette meg. Van a Cesar, amin egy kis westie fej van, drága ugyan, de néha adható neki, azt szeretni fogja! ;) A krumplival meg óvatosan bánjatok, hamar cukros lehet tőle.
2013. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sippara ***** válasza:

Hogy nem ette meg a Darlingot meg a Chappit, azt nem csodálom - beleszagoltál már bármelyiknek a zacskójába? Konkrétan rothadt növény szaguk van (ami egyébként kiválóan tükrözi a beltartalmukat is). A Brit és a Josera a legjobb árú normális minőségű tápok, ezekben hús is van - nem 3-4, hanem 35-40%, és nem vágóhídi maradék maradékának hulladékának maradéka, hanem hús.

Viszont ha már itt tartunk, kérdező, nálatok mit eszik az ebzet, illetve most mire váltottatok? Hátha neki is a minőséggel van problémája.

2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na most vettem neki olyat, amit szeret, és azt sem eszi meg. odaszagolt, bekapott két falatot, és otthagyta. Lehet doki lesz ebből...
2013. okt. 31. 20:32
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy krumplit nem adok neki, ezt nem tudom, hol olvastad :D kolbász az a krumpli.
2013. okt. 31. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!