Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék utána járni, hogy...

Hol tudnék utána járni, hogy kutya hordozó táskában hova vihetem be a kutyámat és hová nem? Keresgéltem neten erre vonatkozó szabályozást, de sehol semmi. Valaki erről valamit? Vélemények tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
A napokban elmentem az ölebemmel az Auchanba vásárolni. A kutya zárt hordozóban volt és azt hiszem nyugodtan mondhatom, jobban szocializált mint némely ember. Egy kis idő elteltével a biztonsági őr távozásra kért.És nem értem , hogy amíg én nem tulajdonítok el semmit az áruházból, kinek mi köze van hozzá h mi van az én vállra akasztott táskámban??? A kutya nem sétált nem szimatolt.a hordozó nem erre szolgál, hogy velem tarthasson ?

2013. okt. 31. 09:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

DoomSynx


a kutya a repülőn az utastérben utazott velünk...mivel hordozostól 5kg alatti. nyilvan a 20 kilos kutyam nem hurcolnam hordozóban sehova...és a 2kilost sem szoktam ez egy tök véletlen és egyben szerencsétlen helyzet volt, több nap után jöttünk haza be akartam menni némi kajáért , gondoltam a kutyám ne fagyoskodjon addig a kocsiba....

de egyértelmü a szabály az szabaly... rám is vonatkozik... Sajnos!

2013. nov. 19. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!