Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék tanácsot kérni....

Szeretnék tanácsot kérni. Nekünk 2 spánielünk volt eddig. + hete kaptak a gyerekek egy normál "Yorki"-t.5 hónapos fiú. A füle nem áll, és 4 kg, úgy kaptuk hogy szobatiszta, de sajnos nem az. A színe ezüst-cser. Tud v. ki segíteni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 15:34
 1/5 sippara ***** válasza:
78%
Miben kéne segíteni? Azon kívül, hogy tudunk-e segíteni, egyetlen egy darab kérdést sem tettél fel. Ha az a baj, hogy kamuzott a szaporító, előre szólok, valószínűleg ez lesz a legkisebb problémátok, ha ezt nem akartátok, ki kellett volna fizetni az árát, és venni egy normális tenyésztőtől származó kutyát. Olcsó húsnak híg a leve és hasonló közhelyek.
2013. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a szobatisztaságról kérdezel, illetve hogy még nem szoba tiszta, akkor az ugyanúgy működik mint bármely más kutyáknál. Ezer meg egy kérdés van itt ilyen témában, plusz minimum ugyanennyi válasz is. beírod a keresőbe hogy szobatisztaság..és máris olvasgathatsz.
2013. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Pont úgy kell szobatisztaságra szoktatni, mint a spánieleket...
2013. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat. A karakterek korlátozva voltak ígyhát minden infó nem fért be. Tenyésztőtől szerettünk volna venni 8 hetes kölyökkutyát a 4 gyereknek, de 2 nappal mielőtt elhozhattuk volna visszamondta. Volt otthon siralomház...az én kedvesem körbe telefonált és egyik ismerősének volt ugyan fiú és 5 hónapos így került 65.000 ft-ba. A gyerekek kapták tőle ajándékba.imádják és igazából ez a lényeg.Miután "segítséget" kértem jobban utánaolvastam. Köszönöm.
2013. nov. 2. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:

65 ezret fizettetek egy 4 kilós "yorkiért"? :D


Bázz, adtátok volna nekem, vittem volna olyat, ami még kölyök ls nem lesz vagy 8 kiló, hanem yokri méretű marad. Sőt, mivel gyepin van, ezért életet mentettetek volna.

2013. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!