Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát ezt már nem bírom. Mit...

Hát ezt már nem bírom. Mit csináljak ha már jópár napja a benti kutyusom "hígat kakil"?

Figyelt kérdés
csak granult kapott enni,kapott széntablettát is,semmi "folyékonyabb"étel.Teát is adtunk neki,de semmi.nemjó ez így :S mit cisnáljak?ha így fogja folytatni apám ki teszi a szűrét :S
2009. nov. 15. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mit mit, vidd el orvoshoz, a hasmenés komoly tünet.
2009. nov. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez vicces:az eszébe jut a kérdezőnek,hogy itt távdiagnózist kérjen látatlanban(tudom,ez ingyen van),de az nem,hogy dokihoz vigye a kutyát.

Nem semmi!

2009. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,apád egy idióta!

Mi az,hogy kiteszi a kutya szűrét?

Az állat elhagyása BŰNCSELEKMÉNY!!!!

A beteg állatot gyógyítani kell,nem kidobni.

Mi a fenének nektek kutya?

2009. nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kész! Nem is az a legnagyobb baj, hogy mi lesz a kutyával, hanem, hogy ki lesz rakva, mert zavar a híg f*s?! Értelmes lehet az ap... Vidd el orvoshoz aztán a kutya is meggyógyul meg az apád is boldog lesz!
2009. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutyánál, a hasmenés, hányás, a viselkedés megváltozása az a 3 tünet ami a betegséget jelzi. Ilyenkor orvoshoz kell vinni.
2009. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerencsétlen kutya szűrét nem kitenni kell, ha napok óta megy a hasa, hanem orvoshoz vinni! Ha neked megy a hasad, téged is kidobnak, vagy te azért eljutsz orvoshoz? Persze, hogy nem kell egy kis hasmenés miatt mindig dokihoz rohanni (akár egy kis potyakaja is meghajthatja őket), de ha diétával, széntablettával nem csillapítható, akkor nincs mese, szegény kiskutya nyilván beteg, orvosra van szükség!

Őrület!

2009. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ajj istenem -.-

úgy értettem,hogy kitezsi a szűrét,hogy AZ UDVARRA! mivel benti kutyus.Én szeretem,apám meg egy IDIÓTA ELMEBETEG. én TUDOM,nem kell hozzám vágni ezeket -.-

2009. nov. 15. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Mért nem viszed orvoshoz????
2009. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert nem tudom van-e rendelő... állatorvos fog kijönni
2009. nov. 15. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:
állat elhagyása nem bűncselekmény, hanem szabálysértés, maximum. de ebben se vagyok biztos.
2009. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!