Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek sajnos az udvarunk...

Mit tehetek sajnos az udvarunkat el lepték a bolhák van 2 kutya 4 macska ök is és az udvar is tele van bolhával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 20:55
 1/4 sippara ***** válasza:
Első körben mindenkinek neostomosanos fürdő, aztán az egész kertnek is egy neostomosanos "fürdő", végül pedig a macskákra bolhanyakörv, a kutyákra pedig spot-on.
2013. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kirsching Dzsenifer válasza:
állatpatikákban lehet kapni olyan szert amivel le kell permetezni az udvart és kipusztulnak....
2013. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bolha olyan élősködő, ami többnyire a gazdatesten tartózkodik, szóval az udvar nem annyira lehet vele tele, inkább csak azok a területek a petéikkel, ahol az állatok gyakran fekszenek. Neostomosanos fürdetés jó ötlet, és érdemes nagyon alaposan kitakarítani, kimosni, és neostomosannal lefújni mindent, ahol az állatok gyakran fekszenek. Utána megelőzésre nyakörv, vagy spot on.
2013. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mostmár a Neostomosan helyett az Insecticide 2000-re esküszök. Eddig én is Neostomosant használtam, de ez ezerszer jobb. Szagtalan, nem hagy foltot, emberre is lehet fújni, bútorra, bármire (melegvérűekre nem káros), a szemed láttára hal meg a bolha.
2013. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!