Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow Active vagy Romeo...

Dog Chow Active vagy Romeo Premium kutyatáp?

Figyelt kérdés

Utóbbit az Aldiban lehet kapni, 1000ft 3 kg. Dog Chow-t olyan 500 ft/ kg áron tudnék venni. A Romeo-ban van 20% hús, az Active-ben 14% írnak, meg 4% csirkét.

Összetevőket tudok másolni.


2013. nov. 2. 14:00
 1/3 sippara ***** válasza:
Dog Chowt mondanék saját tapasztalat alapján, a Romeot az enyém meg se ette anno, ugyanúgy fordult le róla első szagolás után, mint a pedigreeről meg a chappiről (mindhárom vészmegoldás volt ünnepnapon, mielőtt meg lennék kövezve).
2013. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most Romeo-t kap, meg vagyok vele elégedve. Igaz sok a széklete, de a Brit Prémium Sport-tól még több volt és fogyott majdnem 2 kilót is. A Romeo-val sikerült vissza hízlalnom, mert előtte is azt ette. Most vettem neki próba képp Kennel's Favourite M5 tápot, de egyelőre csak keverve adom a kettőt neki. A Dog Chow Active tápján gondolkoztam még, ezért kérdezem.
2013. nov. 2. 14:05
 3/3 sippara ***** válasza:
Igazából neked kell kikísérletezned, hogy melyik válik be nálatok, ilyen szempontból (is) minden kutya más és más. Ha van rá lehetőséged, próbálj valahol kimérve szerezni Dog Chowt, vagy vegyél kis kiszerelést, és próbáljátok ki, aztán ha nem válik be, nyugodtan álljatok vissza a Romeora.
2013. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!