Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fides kutyatáp vs. Dog chow?

Fides kutyatáp vs. Dog chow?

Figyelt kérdés
5 hónapos kutyusnak idáig fides junior tápot adtunk azt mondták az állateledelesnél,hogy ez is premium minőségű csak kevesebb kézen megy át(árban ugyanannyi,mint a dog chow) Ma viszon tláttam dog chow junior tápot kicsit kevesebbért,a kérdésem az lenne hogy szerintetek érdemes e átváltani? Vagy kapja továbbra is a fidest?Mást nem hallottam evvel etetni még,esetleg tapasztalatok a dog chowrol?
2011. dec. 20. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz nem való sem embernek, sem állatnak :S


Nah most komolyan. Ne hagyd h a márka vagy a reklám megtévesszen, hasonlítsd össze az összetevőket a csomagolás alapján, melyikben mennyi a hús, fehérje, vitaminok, stb. Az olcsóbb is lehet jó.

2011. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:) Sok helyen olvastam h a kutya ezt nem ezi meg meg azt....hát az enyém mindent megesz,de ugy h zöldséget gyümölcsöt hust tápot,mindent sosem válogatott még idáig. Fideshez ennyi van irva kb . Fehérje/Zsír arány = 28/14 . Ehhez képest a dog chowrol nemtudok semmit.Mi régen midnig eukanubaval meg royal caninnal etettük a kutysunkat,de msot másképp alakult a helyzet:)
2011. dec. 20. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Fidest nem ismerem, a Dog Chow középkategóriás táp.
2011. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A dog chow-nak sehol sem találni rendes összetételét, én nem etetnék azzal. Mi most Fidest eszünk, elégedett vagyok vele.
2011. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a Dog Chowal etetek, és rengeteg verseny-agilitys ismerősöm, törzskönyves kiállításra járó kutyákat etetnek azzal, sportkutyások is, és mindenki (köztük én is) nagyon meg vagyunk vele elégedve, a kutyám remek kondícióban van, jó a széklete állapota, gyönyörű selymes a bundája stb...


Én nagyon dicsérem a dog chowt, nekünk nagyon bejött!

2011. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:) Igazábol az lenne a legjobb ha lenne olyasvalaki aki mind a kettővel etetett és tudná a különbséget.

Mert igy nyilván mindenki azt mondj h amivel ő etet az jó:) A fides is jónak bizonyosult idáig,de hát lehet h van jobb ezen az áron,még ajánlatok esetleg?Ebbe azárkategoriában? kb 10.000ft/18-20kg zsák?

2011. dec. 20. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne csak azt nézd, hogy mennyibe kerül a tàp! Azzal még nem kapsz teljes képet. Lehet, hogy ajànl vki neked 9eFt-èrt tàpot, közben meg 1,5X annyit kell belőle adnod...


Hàny kg a kutyus és mennyi idős? Mennyi a napi adagja a Fidesből?

2011. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akarom írni.. Milyen fajta? - mennyi idős helyett :)
2011. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akiteki ***** válasza:
A fidesből kétféle kategória van. Az egyik egy közepes táp, a másik prémium minőség. Nem tudom melyiket etetted eddig.
2011. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt adom neki,5hónapos amstaff kölyök,13 kg.napi 3 szor adok neki 1-1,5 marék táp +farhát vagy nyulnyesedék vagy zuza vagy máj.

2011. dec. 21. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!