Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék venni egy...

Nagyon szeretnék venni egy rottweiler kölyköt van is pénzem rá, csak a szüleimet kéne meg győzni! Szeretnék ötleteket, tanácsokat kérni (értelmes emberektől)!?

Figyelt kérdés
A nevelő apámnak az a baja a kutyákkal hogy "össze sz@rnak mindent az udvarban".főleg őt kéne meg győzni.A válaszokat kösszi.(esetleg küldhetnétek linkeket ingyen elvihető rottweiler/rottweiler keverékekről)

2013. nov. 2. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

hány éves vagy ?

am.valószínűleg már tudod de a rotik egygazdásak szóval nem családi kutya és tudnia kell hogy te vagy az "úr" tehát ha vmi nyikhaj vagy akkor inkább hallgass nevelő apádra

:)

2013. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod megoldani.

Vagy rá tudod beszélni őket, vagy nem.

2013. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
14 Éved vagyok,ez előtt is volt egy rotim csak költöztünk és elkellett adni sajnos.szerintem nem vagyok "nyikhaj"thai box edzésre és meccsekre járok.
2013. nov. 2. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell olyannak kutya, aki minden alkalommal elpasszolja minden gyökér ok miatt. Te meg nyilvánvalóan kicsi vagy még hozzá.
2013. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tanácsokat/ötleteket kértem meg amúgy is a kutya kölyök lenne!!
2013. nov. 2. 20:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha kölyök? Az a tanácsom, hogy majd akkor vegyél ha már te döntesz olyanról, hogy a kutya marad-e vagy nem, bármi miatt.
2013. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj,te még agyilag fiatal vagy egy rotihoz,és nagyon kétlem,hogy lenne 100 ezred,egy rendes nem szaporítós rotira.


Az ürüléket meg fel lehet szedni,sőt fel is kell,úgyhogy nem tudom,ez miért kifogás?

2013. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1.ez kölyköt lehet venni 25-30 ezerért.

2.nem tudom hogy ez mért kifogás kérdezd meg a nevelő apámat

2013. nov. 2. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, egy korcs kölyköt vehetsz annyiért. jó móka lehet egy ideggyenge roti.
2013. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

25-30 ezerért nem rotit kapsz,hanem egy szaporítós roti jellegű keveréket,aki jobb esetben nem kattan be 2 évesen,csak 5 évesen.Meg talán ideggyenge is lesz,meg diszpláziás.


Ennyi pénzért nem lehet normális kutyát venni.


Ha meg már 1 kutyát elpasszoltatok,akkor nem hinném,hogy egy újabb állatot kéne magatokhoz venni,mert ha te megveszed és nevelő apád 1 év múlva kitalálja,hogy mégsem kell,és eltakarítja,az baromira nem lenne jó a kutyának.

2013. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!