Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya meddig fogadja el...

Egy kutya meddig fogadja el feljebbvalónak az embert, ha nem él már vele?

Figyelt kérdés

ismerősöm kint volt külföldön egy évet, és azt mondja most, hogy vissza jött, a kutyája ugyan úgy hallgat rá mint mikor vele lakott.

Azon gondolkoztam,.hogy vajon ez hogy mmegy?

Amíg nem kerekedik felul a kutya az emberen addig benne az marad, hogy ő felettem van a falkaban! Eltelhet bármennyi id ő?



2013. nov. 2. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol és hogyan élt addig a kutyája?
2013. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ott a sszüleinél
2013. nov. 2. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez így van. Férjemnek is volt egy boxere. 4 éves volt, amikor felköltöztünk Pestre. Őt nem hoztuk, mert kertes házi kutya volt, inkább maradt anyósoméknál. De akármikor mentünk haza, néha 3-4 havonta, mindig is férjem maradt a falkavezér, és nagyon örült neki, úgy ugrált, mint egy kölyök, amikor hazaértünk.

Azóta nincs már köztünk, 9 évig élt...

2013. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hihetetlen okos állatok ám :)
2013. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem apum dolgozott külföldön, 2-3 havonta járt haza csak, mindig amikor hazajött, a kutyát kenyérre lehetett kenni, nem mászott fel sehova, nem kunyizott kaját, tényleg ő volt a tökéletes kutya. mindig amikor visszament fater, akkor egyből fel a kanapéra, kaja közben meg földönvergődés :D


azóta apum elhunyt, de ha előveszünk egy régi pulcsit, mindig szimatol, bújik bele. :( pedig már másfél éve nincs velünk..

2013. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, tudod nem véletlenül mondják, hogy a kutyák nem felejtenek ám. :)

Ha úgy ment el a gazdi, hogy ő volt a falkavezér, tisztelte őt a kutyája, akkor ez így is marad a következő találkozásig. Akkor pedig ismét a gazdin múlik, hogy ez a viszony megmarad-e olyannak, amilyen.

2013. nov. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy csúnya válás után 5 év múlva kaptam vissza a kutyám. Semmi gond nem volt,ott folytattuk,ahol abba hagytuk. 5 évig nem is látott a kutya,és közben 2 szer is gazdát cserélt :( Még a régi házunkra is emlékezett,egy séta után hagytam,hogy ő vezessen,és haza vitt a házhoz.
2013. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!