Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves yorkshire...

Van egy 2 éves yorkshire terrier kutyám, és 7,5 kg, fiú. Ez már elhízottnak számít? Nem eszik a kelleténél szerintem többet, és sokat is szaladgál, de a kilogrammok mindig jönnek rá. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 13:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Piff képzeld háromszor van sétáltatva naponta, és had tudjam már hogy keverék vgy nem. De ha keverék is, akkor is kérdeztem valaqmit, ha nem tudsz normálisan válaszolni akk maradj csöndben. Mi közöd vn a törzskönyvi nevéhez? És szárazat is eszik, azt meg senki nem kérdezte , hogy milyen autód van. Nem tom, hogy van-e kutyád ( ezt annak mondom, aki kioktatott hogy sétáltassam) , de ha van, akkor szerencsétlent csak sajnálni tudom, hogy ilyen gazdája van.
2013. nov. 3. 19:16
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként biztos igazatok van arról, hogy egy rendes yorky nem tud ekkorára hízni, és hogy keverék, Mert nagyobb is mint egy normal yorky, úgyhogy köszi minden választ, de sajna csak régebbi képeim vannak a kutyusról. És próbálkozni fogok a kajaváltással.
2013. nov. 3. 19:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb a standardnél, akkor nem is biztos, hogy kövér, hiszen amennyivel nagyobbra nőtt, annyival nehezebb. Például ismerek egy shih-tzut, 7.5 kilósat, ő sem kövér, hanem a yorkinál 1 hajszállal nagyobb, ahhoz meg ennyi súly kell.

Amúgy tapogasd meg a bordáit, ha kiérzed (főleg az utolsó kettőt) akkor nem kövér, ha érzel rajta egy kis úszógumit akkor meg vedd vissza az etetést / válts tápot.

2013. nov. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!