Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy állatkínzóval végignéze...

Ha egy állatkínzóval végignézetik a Hachiko című filmet, vajon érzelemmentes tud maradni?

Figyelt kérdés

Mennyire lelketlenek, akik állatokat bántanak?

Én nem tudtam megnézni a filmet, mert már az előzetesén zokogtam. Nekem is van kutyám.

A napokban a férjem nézte a filmet a tévében, én meg a konyhában főztem, és csak részben hallottam, de akkor is bőgtem. Lehet én vagyok nagyon érzékeny, de szerintem nagyon megható, főleg, hogy igaz történet.



2013. nov. 3. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki állatkínzó annak teljesen mindegy milyen filmet játszol le. Érzelmileg nem fog azonosulni a filmmel, hiszen az ilyen alakok semmibe veszik az állatokat. Te vagy érzékeny nagyon.
2013. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Igaz történet de kicsit túl magyarázzuk mi emberek ami ott történik.. Vannak benne olyan dolgok amik nem történhettek meg. Ráadásul az igazi történet idején talán még autók se voltak, a film meg javában a 90es években játszódik.


Az meg hogy valakit megérint e az más kérdés, nem sok köze van az állatkínzáshoz. Én megnéztem tetszett a végén talán megkönnyeztem kicsit de ennyi. Amúgy imádom a kutyákat, van 3 mindegyik ben él velünk.

2013. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ez olyan, mintha egy egyetemistától várnád, hogy a szorzótábla gondot okozzon. Messze afölött a zsint fölött van. Aki szándékosan állatot kínoz, az nem fog meghatódni egy kis filmecskétől.
2013. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor én vagyok nagyon érzelmes, és az állatkínzók pedig tényleg nagyon lelketlen emberek.
2013. nov. 3. 15:08
 5/7 anonim válasza:
Én is sirtam a filmen mert szerintem tényleg megható volt. És hát... nem hinném hogy megváltoznának az állatkinzok.
2013. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ha ez megnyugtat, én is végigbőgtem az egészet! :(
2013. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az állatkínzók többsége is kínozva volt gyerekként,nem alakul ki az együttérzés képessége.Egy ideig megható,de aztán érzelgős a film,mert nagyon többet akar belemagyarázni,mint ami benne van, a hatás kedvéért,ami szerintem nem jó.De ha emiatt másként néznek emberek a kutyára,értékesebbé válik,legyen.
2013. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!