Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita kiskutyát akarok,...

Akita kiskutyát akarok, honnan tudhatnék meg a nevelésével kapcsolatos tanácsokat? Esetleg van valakinek akitája és monda pár dolgot mire kell odafigyelnem? Fiú kutyának adhatom a Hachiko nevet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Netboardra regisztrálsz. Megkeresed az akitás fórumot és segítenek.
2010. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az akita is kutya, ugyanúgy kell nevelni, mint a többit.

Ha nincs tapasztalatod, érdemes kutyasuliba is beiratkozni majd, hogy megtanuld a kutyád nyelvét, ne nőjön a fejedre.


Ez egy jó könyv:

*****


Sorozat:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Menj el a legközelebbi könyvtárba és ott van olyan könyv hogy Akita. Vedd ki, minden benne van :)
2010. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
A tenyésztő, ahonnan veszed, mindent el fog mondani.
2010. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, elmentem könyvtárba 25 könyvet vettem ki és már olvasom a kutyapszichológiát nekem nagyon tetszik, főként ahogy a kutyákra tekint. Társként és nem rabszolgaként vagy egy kerti díszként.
2010. jún. 25. 13:02
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

hát, ha ez neked még újdonság, akkor át kellene gondolni,

hogy elég érett vagy-e egy KUTYÁRA.

2012. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azzal függ össze hogy újdonság-e vagy nem, feltettem egy kérdést, bocs ez van
2012. márc. 5. 19:00
 8/10 anonim válasza:
0%
nem szabad kutyasuliba vinni nem viseli nagyon jól más embereket, kutyákat.Inkább próbáld meg egyedül tanítani még kiskorába engedelmes kutya szót fogad csak határozottnak kell lenni és meg kell mutatni, hogy ki a főnök.
2013. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"az akita is kutya ugyanúgy kell nevelni,mint a többit"

Egyáltalán nem. Mindenhol fel van tüntetve,hogy első kutyának nem ajánlott!

Nagyon jól kell tudni,hogy bánj vele. Neki kifejezetten nem jó a kutyasuli. Utálják. Folyamatosan ugyanazt a gyakolrtato kell megtenniük;megunják, s mivel nagyon makacsak abba is hagyják a tevekenseget. Olvas utána, kérdezz tenyésztőt, ne itt!

2016. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért telefonról írtam. (olvass*)
2016. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!