Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes yorki ehet főtt...

11 hetes yorki ehet főtt csirkemájat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
nemnagyon. csak keveset
2009. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne ehetne?
2009. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj belőle neki sokat, mert el fogja rontani a gyomrát, de ha mindenképpen adni akarsz neki, akkor a máj ne legyen hagymás, zsíros, olajos csak natúr.
2009. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én yorkim is eszik főtt csirkemájat. Nyugodtan adhatsz neki.
2009. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehet. Ne túl sokat mert mehet tőle a hasa. És hagyma nélkül, mivel nagy mennyiségben mérgező.

Hagy kérdezzem már meg, miért írja valaki indoklás nélkül hogy nem, nem nagyon. Attól még hogy valaki nem csak táppal etet az már rossz?

2009. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ehet csirkemájat, de arra készülj fel, ha házikoszton neveled a kiskutyádat, előbb-utóbb(már 3-4 éves korára) elrohadnak illetve kipotyognak a fogai.
2010. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ehet,keveset,de semmiképp nem nyersen és sósan,hagymásan.Lényeges,hogy keverj hozzá olyan kaját,amit eddig is evett,fokozatosan adj neki,különben elrontja a gyomrát!

Én mindenképp javaslom,hogy legalább száraztápot etess vele a vitaminok miatt,napi 1x.

A legjobb házikoszt a következő:

80% csirkehús és máj,15% rizs 5% zöldség(sárgarépa)

2010. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukam adott neki majat amiert nagyon haragudtam mert a tenyeszto azt mondta nem szabad yorkinak belsoseget adni.Es az enyemnek baja lett tole 1 kg-t fogyott mikor mondtam az allatorvosnak majdnem elajult,ugyanazt mondta amit a tenyezto,hogy nem kaphat belsoseget.
2010. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!