Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap veszek egy husky-t...

Holnap veszek egy husky-t (kölyök) Milyen táppal etessem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
[link] Ezzel a táppal jó ha etetem a kis huskyt.?vagy milyen tápot adjak neki ami olcsóbb . de első kérdésem ez jó lenne neki?

2013. nov. 3. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Első körben azt kéne kapnia, amit a tenyésztőjénél kapott. Csak szépen fokozatosan lehet átszoktatni másik tápra. Sok sikert a kutyushoz!
2013. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm (ment a zöld pacsi)
2013. nov. 3. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Első időszakban azt kapja amit a tenyésztőnél. Utána fokozatosan lehet szoktatni amire csak akarod.

Speciel én nem vagyok egy nagy Royal fan, nagyon drága és az árához képest annyira nem jó táp, ilyen ár kategórián sokkal jobbakat is lehet kapni...sőt még olcsóbban is

2013. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
üdv mondanád ezeket a tápokat lécci szerintem is drága de mindenhol ezt hallom létszi javasolnál párat
2013. nov. 3. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Brit Care szerintem jó táp. Estleg a Josera ami még jó és elfogadható árban van. Ezeket neten lehet rendelni többnyire.
2013. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
79%
Miért nem bízol meg a tenyésztőben, hogy jobban tudja, mint az itt írogatók?
2013. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És medium méret helyett egy huskynak szerintem jobb a Large méret.A royal valóban elég drága,és annyira nem nagy durranás.A Brit,Brit Care tápok viszont olcsóbbak és jobbak.

De először azzal etesd,amit a tenyésztőnél is evett.Utána fokozatosan állj át a másikra.Keverd bele a régi tápjába,előbb keveset,majd fele-fele,majd több legyen az új táp,kevesebb a régi,és végül csak az új legyen.

2013. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!